You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZUZII Wielorazowe bambusowe słomki do picia 10 szt + czyścik

ZUZII Wielorazowe bambusowe słomki do picia 10 szt + czyścik

Dostępność: 25 szt.

Cena:
29.92 zł


Wielorazowe bambusowe słomki do picia z czyścikiem, 10+1, ZERO WASTE, Zuzii

Unikaj niepotrzebnych odpadów z tworzyw sztucznych i produktów jednorazowego użytku. Pomóż naszej planecie kupując produkty, które są biodegradowalne.

Lekkie, naturalne słomki do picia są wykonane z bambusa, są perfekcyjną alternatywą dla jednorazowych słomek. Nie zmieniają smaku napojów.

Idealnie wpisują się w ideę Zero Waste.

  Cechy produktu: wykonane z bambusa całkowicie biodegradowalne i kompostowalne bez BPA słomki nie zmieniają smaku napojów długość słomki 20 cm szerokość słomki ok 8 mm bambusowe słomki można myć zarówno ręcznie jak i w zmywarce, jednakże mycie ręczne wydłuża ich żywotność po zużyciu słomki należy wyrzucić na kompost czyścik wykonany jest z bio nylonu i stali nierdzewnej każda słomka jest oznaczona różnym owocem, dzięki temu przy większej ilości osób każdy rozpozna swoją PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed wilgocią.

ILOŚĆ W OPAKOWANIU:

10 sztuk + 1 czyścik

O marce:

Zuzii oferuje produkty wykonane ze 100% celulozy bambusowej.

Produkty są produkowane w Chinach, w kraju w którym bambus ma idealne warunki do optymalnego wzrostu. Dzięki temu proces wprowadzenia na nasz rynek, jest znacznie przyjaźniejszy dla naszego środowiska naturalnego.

Wycinanie drzew bambusowych powoduje zdecydowanie mniejszą emisję dwutlenku węgla, niż wycinanie drzew dla celów przemysłowych w Polsce.

Jesteśmy pewni, że Zuzii pasuje na nasz rynek, który staje się coraz bardziej świadomy zagrożeń dzisiejszych czasów.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu produkt, świetnej jakości, którego produkcja nie wywiera negatywnego wpływu na naszą przyszłość.

Produkty z tej serii