You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZUZII Chusteczki higieniczne bambusowe z balsamem 3-wartwowe 40 sztuk

ZUZII Chusteczki higieniczne bambusowe z balsamem 3-wartwowe 40 sztuk

Chwilowo niestostępny

Cena:
3.59 zł


Chusteczki Zuzii charakteryzują się delikatnością i są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich. W swoim składzie nie zawierają alergenów, które mogłyby zaszkodzić Twojej skórze. Przy ich produkcji nie użyto sztucznych wybielaczy. Dodatkowo certyfikat FSC 100% daje nam gwarancję, że zostały wykonane z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł.

Są to chusteczki, w których połączono pozytywne działanie bambusa z aloesem, gliceryną oraz olejkami z jojoby i winogron. Podobna kompozycja nie jest dziełem przypadku. Otóż, okazuje się, że kompilacja powyższych składników idealnie współgra ze sobą, podnosząc niejako walory zdrowotne każdego z wymienionych komponentów. Świetnie się uzupełniając, w efekcie końcowym dają nam suche chusteczki higieniczne idealne dla każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Warto nadmienić, iż przede wszystkim mają one cenne walory bambusa. Chusteczki zawierają wszelkie certyfikaty uwiarygadniające tytuł produktu przyjaznego ludziom i środowisku naturalnemu oraz zachowują prozdrowotne właściwości w bambus niejako wpisane. Przy czym, i to chyba najistotniejsze, działają zgodnie z fundamentalną zasadą medycyny – nie szkodzą!

 

Wśród składników chusteczek, prócz podstawowej celulozy bambusowej widnieją: ekstrakt z aloesu, gliceryna, olej z pestek winogron oraz olejek jojoba.

Aloesowy ekstrakt pobierany jest w formie żelu z wewnętrznych liści rośliny. Ten roślinny koagulat zawierający całą gamę aminokwasów i witamin znany jest ze swoich zdolności łagodzenia podrażnionej skóry, nawilżania jej, leczenia zmian oraz zwalczania skutków degeneracji i starzenia się. Dzięki umiejętności przenikania głęboko we wszystkie warstwy skóry, lignina w aloesie czyni go doskonałym środkiem nośnikowym dla wszystkich innych składników zastosowanych w naszych chusteczkach.

W połączeniu z gliceryną tworzy swoisty balsam, który działa ochronnie na skórę. Gliceryna roślinna zastosowana w produkcji chusteczek koi naskórek, poprzez delikatne zmiękczanie go i wygładzanie. Dzięki czemu zmniejsza suchość skóry, niweluje szorstkość, pękanie i podrażnienia każdego pochodzenia.

Badania medyczne wykazują, że zastosowanie oleju z pestek winogron na skórę przyspiesza proces gojenia się ran, niwelowania blizn, a także dobrze wpływa na walkę ze zmianami dermatologicznymi o rozmaitej etiologii. Jest to możliwe dzięki zawartości sporych dawek kwasu linolowego, który równoważy nadprodukcję sebum i łoju w głębszych warstwach skóry oraz natłuszcza ją na tyle subtelnie, że nie powoduje jej przetłuszczenia.

Nie tylko wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz antybakteryjne, ale zawiera potężne dawki witaminy E, dlatego też intensywnie odżywia skórę, dobrze ją nawilża i pomaga odzyskać zdrowy koloryt.

Na zakończenie olej jojoba to tłoczony na zimno szereg estrów woskowych, które swą strukturą bardzo bliskie są sebum skóry człowieka. Dzięki czemu znakomicie współgrają z komórkami naskórka uelastyczniając go, redukując zmiany i zmarszczki a także przedłużając działanie oraz trwałość pozostałych składników zastosowanych w chusteczkach.

Opakowanie zawiera 40 szt. chusteczek 3-warstwych o wymiarze 190x130 mm.

Wybierając produkty ZUZii, chronisz drzewa. Nie zabierasz pożywienia pandom - żyjemy z nimi w zgodzie. Korzystasz z efektywności celulozy bambusowej - prawdziwego materiału przyszłości.

 

O marce:

Zuzii oferuje produkty wykonane ze 100% celulozy bambusowej.
Produkty są produkowane w Chinach, w kraju w którym bambus ma idealne warunki do optymalnego wzrostu. Dzięki temu proces wprowadzenia na nasz rynek, jest znacznie przyjaźniejszy dla otaczającej nas przyrody.

Wycinanie drzew bambusowych powoduje zdecydowanie mniejszą emisję dwutlenku węgla, niż wycinanie drzew dla celów przemysłowych w Polsce.
Jesteśmy pewni, że Zuzii pasuje na nasz rynek, który staje się coraz bardziej świadomy zagrożeń dzisiejszych czasów.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu produkt, świetnej jakości, którego produkcja nie wywiera negatywnego wpływu na naszą przyszłość.

Produkty z tej serii