You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZUZII Chusteczki higieniczne bambusowe w pudełku 3-warstwowe 100 sztuk

ZUZII Chusteczki higieniczne bambusowe w pudełku 3-warstwowe 100 sztuk

Chwilowo niestostępny

Cena:
8.28 zł


Chusteczki Zuzii charakteryzują się delikatnością i są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich. W swoim składzie nie zawierają alergenów, które mogłyby zaszkodzić Twojej skórze. Przy ich produkcji nie użyto sztucznych wybielaczy. Dodatkowo certyfikat FSC 100% daje nam gwarancję, że zostały wykonane z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł.

Opakowanie zawiera 100 szt. chusteczek 3-warstwych o wymiarze 20×18,6 cm opakowanie 3,7m2.

Wybierając produkty ZUZii, chronisz drzewa. Nie zabierasz pożywienia pandom - żyjemy z nimi w zgodzie. Korzystasz z efektywności celulozy bambusowej - prawdziwego materiału przyszłości.

O marce:

Zuzii oferuje produkty wykonane ze 100% celulozy bambusowej.

Produkty są wykonywane w Chinach, w kraju w którym bambus ma idealne warunki do optymalnego wzrostu. Dzięki temu proces wprowadzenia na nasz rynek, jest znacznie przyjaźniejszy dla naszego środowiska naturalnego.
Wycinanie drzew bambusowych powoduje zdecydowanie mniejszą emisję dwutlenku węgla, niż wycinanie drzew dla celów przemysłowych w Polsce.
Jesteśmy pewni, że Zuzii pasuje na nasz rynek, który staje się coraz bardziej świadomy zagrożeń dzisiejszych czasów.
Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu produkt, świetnej jakości, którego produkcja nie wywiera negatywnego wpływu na naszą przyszłość.

Produkty z tej serii