You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

YUHME

Firma Yuhme połączyła siły z Perfect World Foundation i Charlotte Olsson, aby stworzyć limitowane, jedyne w swoim rodzaju butelki na wodę, które są dokładną repliką jednego z obrazów Charlotte. Butelki, które dosłownie są dziełem sztuki!  Sprzedaż każdej butelki pozwala nam nie tylko dostarczać przez 6 miesięcy czystą wodę naszej społeczności w Republice Środkowoafrykańskiej – The Bayaka Pygmies, sadzimy również dwa drzewa w Kenii oraz Meksyku za pośrednictwem Fundacji Perfect World.

 
Ujemny współczynnik emisji CO2 oznacza, że to najbardziej ekologiczna i przyjazna człowiekowi butelka na świecie! Unikalny projekt skandynawskiego designu, powstał z wykorzystaniem jedynie trzciny cukrowej. Materiał, z którego została zrobiona butelka, wyróżnia się ujemnym bilansem CO2, a to oznacza, że jej produkcja nie pozostawia śladu w środowisku naturalnym! Butelka jest w pełni bezpieczna, wolna od BPA i innych toksycznych dodatków, a do jej produkcji nie używa się ropy naftowej. Co najważniejsze, po latach używania, butelkę można poddać recyklingowi w 100%

Każda kupiona butelka zapewnia czystą wodę przez 6 miesięcy dla jednej osoby w Republice Środkowoafrykańskiej poprzez naszego partnera Water for Good.

Dowiedz się więcej o Water for Good klikając TUTAJ 

 Butelka na wodę jest wolna od wszelkich toksyn takich jak Bisfenol A, Ftalany oraz innych szkodliwych dodatków.Wszystkie butelki wyprodukowane są w 100% z trzciny cukrowej. Jest to odnawialny surowiec, który ma ujemny współczynnik emisji CO2 oraz w pełni nadaje się do recyklingu.

 
CHARAKTERYSTYKA
Butelka Yuhme wykonana jest z trzciny cukrowej(wolna od BPA, Bisfenolu Aoraz Ftalanów) Zaprojektowana i wyprodukowana w Szwecji Posiada ujemnyślad węglowy (negative CO2 footprint) Pasuje do standardowych uchwytów na kubki Zaprojektowana do jednoręcznego użycia Można ją myć w zmywarkach, łatwa w utrzymaniu czystości Przeznaczona wyłącznie to wody lub zimnych napojów (nie można wlewać gorących napojów) 1 butelka = 6 miesięcy czystej wodydla 1 osoby w Republice Środkowoafrykańskiej