You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

YOPE Szampon Orientalny Ogród 300ml

YOPE Szampon Orientalny Ogród 300ml

Dostępny

Cena:
19.94 zł


Naturalny Szampon do włosów suchych, zniszczonych i pozbawionych blasku - odżywia, nawilża, wzmacnia i ułatwia rozczesywanie.   

Charakter zapachu:  Wyrafinowana i zmysłowa kwiatowo-drzewna mieszanka pachnie jak rozgrzany słońcem orientalny ogród.   W naszym klimacie przez cały rok włosy narażone są na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak promienie słoneczne, wiatr, mróz, centralne ogrzewanie i suche powietrze. Jeżeli do tego włosy są farbowane i stylizowane na gorąco, ta linia z pewnością jest stworzona właśnie dla nich. Jej bogaty skład tworzą najskuteczniejsze naturalne substancje regeneracyjne, najlepsze składniki nawilżające i specjaliści od naprawiania uszkodzeń. Efekt? Po myciu i pielęgnacji włosy będą dogłębnie odżywione, lśniące, świeże, miękkie i gładkie.   Jak to działa?  

Naturalne ekstrakty z róży, wanilii oraz drzewa sandałowego pielęgnują i regenerują skórę głowy. Drobne cząsteczki keratyny roślinnej wnikają w głąb zniszczonych włosów i naprawiają uszkodzenia. Do ich wnętrza dociera także naturalny składnik nawilżający, który regeneruje włosy od środka i powoduje, że są bardziej odporne na nowe uszkodzenia. Natomiast innowacyjny polimer wytwarzany z indyjskich nasion kasja, ułatwia rozczesywanie włosów na mokro i na sucho.   Pojemność: 300 ml

Produkty z tej serii