You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

YOPE Płyn Uniwersalny do czyszczenia zapach Francuska Lawenda 750 ml

YOPE Płyn Uniwersalny do czyszczenia zapach Francuska Lawenda 750 ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
13.29 zł


Płyn Uniwersalny do czyszczenia zapach Francuska LawendaNaturalny płyn na prawdę uniwersalny do czyszczenia rożnego rodzaju powierzchni w kuchni, łazience, na balkonie i tarasie. Pachnący delikatnie i świeżo zieloną herbatą płyn stworzyliśmy w 98% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia, bezpiecznych dla środowiska i ulegających biodegradacji. Dzięki zastosowanym substancjom czyszczącym płyn nie pozostawia smug, zacieków, zapobiega gromadzeniu się kurzu, ma właściwości antystatyczne.

Zapach:kwiatowy, orzeźwiający, elegancki. Jak pole lawendy po deszczu.

Zastosowanie: Powierzchnie ceramiczne, emaliowane, wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych.Płyn nie nadaje się do stosowania na powierzchniach porowatych (np. nieglazurowanych płytkach, nieoszlifowanym piaskowcu). Nie jest też przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni.

Płyn nie zawiera:chloru, wybielaczy optycznych, SLES-u, SLS-u, PEG-u. To produkt bezpieczny dla otaczającej nas przyrody. 98% jego składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia.

Pojemność opakowania: 750 ml Opakowanie zbiorcze: 10 x 750 ml

Produkty z tej serii