You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

YOPE

YOPE to marka kosmetyków i środków czystości, która dba o Ciebie i Twój cały dom. Została stworzona, ponieważ poszukiwaliśmy produktów do użytku codziennego - pięknie pachnących, przyjaznych ludziom a przede wszystkim naturalnych i nieniszczących środowiska.

Cechują nas:

Jakość
Przetestuj: szukamy odpowiedniej konsystencji i starannie dobieramy najlepszej jakości składniki by nasze produkty wyróżniały się dzięki dopracowanym recepturom

Łagodność
Odkryj: przyjemność używania naszych produktów. Są delikatne dla skóry, pielęgnują i rozpieszczają.

Naturalność
Zaufaj: nasze receptury składają się w ponad 90% z naturalnych składników najwyższej jakości. Nie znajdziesz w nich potencjalnie niebezpiecznych dla skóry składników.

Zapachy
Powąchaj: poznasz nieoczywiste i wyszukane kompozycje zapachowe. Czasami bardzo proste, a czasami wielowarstwowe.

Design
Popatrz: to świat wykreowany za pomocą przyjaznych rysunków. Z etykiet spoglądają zwierzątka, są stworzone specjalnie dla naszej marki!

Dbanie o środowisko
Zadbaj o otoczenie: z YOPE będzie to łatwiejsze! Butelki nadają się do recyclingu, mamy linię opakowań do ponownego napełniania, korzystamy ze składników z certyfikatem EcoCert, a nasze środki czyszczące mają certyfikat Ecolabel.

Cena
Sprawdź: dążymy do tego aby produkty YOPE były dobrej jakości, skuteczne, powszechnie dostępne i… niedrogie!

Inne spojrzenie
Wybierz: w ofercie YOPE są kosmetyki do pielęgnacji ciała, dla dzieci, ekologiczne środki czystości i delikatna dla dłoni linia kuchenna. Tworzymy zwykłe produkty według zupełnie nowych reguł!

Nie testujemy na zwierzętach

Miej pewność: że nie tylko żaden z naszych kosmetyków, ale też ani jeden z ich składników nie jest testowany na zwierzętach. Stąd na naszych etykietach znajdziesz certyfikat Fundacji VIVA!