You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WOODWAY Wielorazowy Biodegradowalny Kubek z bambusa z nakładką - TROPICAL pink 500ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
49.87 zł


Kubek do kawy WoodWay

WoodWay to stuprocentowo biodegradowalny kubek wielokrotnego użytku wykonany z włókien bambusowych!

Kubek WoodWay dziś – mądra decyzja na lepsze jutro! To wielozadaniowy kubek, z którego możesz pić ulubiony napój przez całe lata. Gdy już go nie będziesz potrzebować możesz po prostu zwrócić naturze!

kubek WoodWay wraz z pokrywką wykonane są z organicznych włókien bambusowych i ulegają biodegradacji (bez BPA i petrochemikaliów) szczelna konstrukcja zapobiega wszelkim przeciekom (ekologiczna pokrywa zawiera dodatkowe silikonowe zamknięcie) dzięki unikalnej, zakręcanej pokrywie, nie musisz się obawiać, że napój się rozleje przy otwieraniu (bardzo wygodnie otwierasz i zamykasz swój kubek)  idealny na Twoją ulubioną kawę i herbatę! drewno bambusowe jest niezwykle wytrzymałe, ale jednocześnie lekkie i uniwersalne. Bambus jest symbolem długowieczności, mądrości i zdrowia swoim kubkiem będziesz się cieszyć przez długie lata!

Pielęgnacja i czyszczenie

Kubek WoodWay można bezpiecznie myć w zmywarce. Zalecamy zdjąć silikonową nakładkę i umyć ją ręcznie.

 

Pojemność opakowania: 500ml

 

Materiał

kubek wraz z pokrywą wykonany z włókna bambusowego + proszek kukurydziany + naturalna żywica (spoiwo) i ulega biodegradacjikubek WoodWay  jest wolny od BPA i ftalanów nakładka oraz dodatkowe zamknięcie  wykonane są z silikonu

Produkty z tej serii