You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Winni's Płyn do prania ręcznego i pralce także do delikatnych tkanin Wzbogacony Aleppo 750ml

Winni's Płyn do prania ręcznego i pralce także do delikatnych tkanin Wzbogacony Aleppo 750ml

Dostępny

Cena:
11.80 zł


Płyn do prania ręcznego i w pralce, idealny również do delikatnych tkanin, wzbogacony mydłem z Aleppo najbardziej naturalnym i antycznym z mydeł. 

Nowy płyn Winnis do porania ręcznego jest nie do pobicia. Działa na wszystkie plamy i pozostawia przyjemny zapach na ubraniach. Dzięki formule z surowców pochodzenia roślinnego, jest nie uczulający i bardziej przyjazny dla naszego środowiska naturalnego. Nawet opakowanie w pełni nadaje się do recyklingu.

  Charakterystyka produktu: wystarczy na 20 prań, odpowiedni do prania odzieży kolorowej oraz delikatnej, skutecznie usuwa wszystkie plamy, pozostawia przyjemny, delikatny zapach, odpowiedni dla alergików; opracowany tak, żeby ograniczyć możliwość reakcji alergicznych, zastosowane w płynie środki powierzchniowo czynne szybko i całkowicie ulegają biodegradacji, użyte w płynie środki dzięki naturalnemu pochodzeniu zostają przekształcone przez mikroorganizmy wodne w substancje naturalne, Produkt został przebadany na zawartość Niklu, Kobaltu i Chromu (wykrywalny poziom 0,01 ppm) Nie zawiera fosforu, nie zawiera barwników, nie testowany na zwierzętach, Obecne w nim środki powierzchniowo czynne sa łatwo, szybko i całkowicie biodegradowalne.    Dozowanie: 1 nakrętka = 37 ml. W pralce od 1 nakrętka do 1 i 4/5 nakrętki. Nie wlewać bezpośrednio na ubrania.    Sposób użycia: nie należy przepełniać bębna pralki, odzież prać w odpowiedniej temperaturze zgodnie z zaleceniami na metce, odwirowywać na niskich obrotach, suszyć w cieniu z dala od bezpośredniego źródła ciepła.

Opakowanie nadaje się do całkowitego recyklingu.

Skład: 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne.  Mniej niż 5%: mydło.

 

Inne:

zapach, sodium hydroxymerhylglycinate. 

Produkty z tej serii