You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Winni's Odświeżacz do zmywarek cytrusowy 70 cykli zmywania

Winni's Odświeżacz do zmywarek cytrusowy 70 cykli zmywania

Dostępność: 22 szt.

Cena:
16.30 zł


Zapach Winni's do zmywarek, dzięki zapachowi z biodegradowalnych surowców, zwalcza nieprzyjemne zapachy powstające w zmywarce, pozostawiając świeży cytrusowy zapach aż do 70 prań!

Sposób użycia:

Za pomocą specjalnego haczyka umieść dyfuzor w górnym koszu zmywarki, uważając, aby nie dotknąć obrotowych ostrzy. Nie trzeba usuwać filmu. Produkt działa zarówno podczas cykli zmywania, jak i wtedy, gdy zmywarka jest wyłączona. Wymień dyfuzor, gdy ciecz wewnątrz jest wyczerpana (po około 70 praniach).

Porada:

Aby zapobiec nieprzyjemnemu zapachowi w zmywarce, zaleca się pozostawienie drzwi urządzenia otwarte, gdy nie są używane. W ten sposób każda ilość wody zostanie wysuszona. Bardzo ważne jest również sprawdzenie poziomu soli i regularne załadowanie. W rzeczywistości, sól walczy z wapieniem, który jest odpowiedzialny za nieprzyjemny zapach.

Zalety: Świeży zapach limonki eliminuje nieprzyjemne zapachy zmywarki. Długotrwała skuteczność, aż do70 cykli Gotowy do użycia. Używając specjalnego haczyka w kształcie liścia, nie trzeba usuwać folii. Działa zarówno podczas cykli zmywania, jak i wtedy, gdy zmywarka jest wyłączona.

PLUS:

Z zasobami roślinnymi pochodzącymi z całkowicie biodegradowalnych źródeł odnawialnych. Unikatowy produkt z biodegradowalnym zapachem.

Produkty z tej serii