You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WINNI'S Nabłyszczacz, środek nabłyszczający do zmywarek, 250 ml Włoski

WINNI'S Nabłyszczacz, środek nabłyszczający do zmywarek, 250 ml Włoski

Dostępny

Cena:
10.06 zł


Winni's nabłyszczacz jest jedynym produktem do zmywarek z naturalnego octu organicznego. Bardzo dobrze eliminuje nieprzyjemne zapachy ze zmywarki i przywraca talerzom i kubkom swój pierwotny blask poprzez usunięcie nieestetycznych śladów kamienia wapiennego i nadając im delikatny zapach.

Stosowanie:

Niewielka ilość wystarczy do zapobiegania powstawania plam i osadu kamiennego na naczyniach, szkle i sztućcach stalowych. 

Jest eko:     Środki powierzchniowo czynne obecne w płynie są łatwo, szybko i całkowicie biodegradowalne,     Zawiera składniki roślinnego pochodzenia, które zostają przekształcone przez mikroorganizmy wodne w substancje naturalne.     Hipoalergiczny:  formuła płynu do naczyń Winni's została tak opracowana, żeby do minimum ograniczyć ryzyko wystąpienia alergii,     Produkt został przebadany na zawartość fosforu, niklu i kobaltu      Nie testowany na zwierzętach.     Całe opakowanie nadaje się do recyclingu.

 

Skład: 

5-15% alkohol, niejonowe zwiazki powierzchniowo czynne. Mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo czynne. 

 

Produkty Winni's są bardzo popularne we Włoszech. Można je kupić niemal w większości supermarketów. Zyskały swoją popularność dzięki dobrej jakości i cenie. 

Produkty z tej serii