You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WINNI'S

Marka Winnis opiera się na trzech zasadach zrównoważonego rozwoju, które kierują wszystkimi zewnętrznymi i wewnętrznymi decyzjami w korporacji. Celem jest tworzenie i oferowanie produktów, które są dostępne dla wszystkich, bezpieczne, wydajne i które nie niszczą środowiska ani nie wpłyną na żywe stworzenia.

Dlaczego warto wybrać Winnis?

OPIEKA NAD ŚRODOWISKIEM
Zasady Winnis oznaczają zwrócenie do Nautry tego, co zostało z niej zabrane.  Winnis zastępuje chemikalia  naturalnymi surowcami, co więcej, prowadzi procesy produkcyjne, które mają zredukowaną emisję i są coraz mniej zależne od wolnoodnawialnych źródeł energii.

"Wszystkie nasze produkty końcowe i ich komponenty zostały opracowane i opracowane tak, aby były jak najbardziej przyjazne dla środowiska, od opakowania po zawartość"

ROZWÓJ WŚRÓD SPOŁECZEŃSTWA
Zasadą zrównoważonego rozwoju społecznego Winnis jest pozostawienie w pamięci klientów miłych doświadczeń z użytkowania ich produktów. Nie pozostawiają one śladu na zdrowiu ludzi, zwierząt i kondycji środowiska.

"Komunikacja z naszymi konsumentami jest jasna i bezpośrednia. Staramy sie być jak najbardziej odpowiedzialni społecznie"

ROZWÓJ GOSPODARCZY
Winnis wierzy, że do osiągnięcia doskonałych wyników potrzeba jak największej liczby osób, które mogą w nich uczestniczyć, dlatego dokładają wszelkich starań, aby oferować swoje produkty w jak najlepszym stosunku jakości do ceny.