You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

VIVICOT

Firma SANICOT została założona w Prato (miasto we Włoszech) w roku 2003, była zbudowana na doświadczeniach dużej przedsiębiorczej grupy z Prato, będącej liderem w produkcji oraz handlu włókien bawełnianych.

Marka VIVICOT powstała na podstawie przeprowadzonych przez firmę badań laboratoryjnych i oferuje całą gamę hipoalergicznych podpasek higienicznych dla kobiet i nie tylko. Używana przez markę Bawełna jest w 100% organiczna i wybielana bez użycia chloru. Dzięki wysokiemu zakresowi nowości i najlepszemu stosunkowi ceny/jakości, SANICOT szybko wywalczyła sobie swoje miejsce na rynku.

Dzęki wysokim wynikom marki VIVICOT na rynku bawełnianych produktów, nasza firma zdecydowała się położyć nacisk na rozwój wysokiej klasy produktów z szacunkiem dla środowiska. Cała produkcja odbywa się w naszym zakładzie w Prato. Jesteśmy jedynymi producentami i dystrybutorami produktów 100% pochodzenia włoskiego.

Nasza misja:

Zaczynająć od opakowań kartonowych, poprzez użycie bawełny bez dodatków chloru, substancji chemicznych i syntetycznych perfum, firma SANICOT realizuje swoją misję. Robi to dla klientów zainteresowanych produktami hipoalergicznymi, naturalnymi, organicznymi, ekologicznymi, jak również biodegradowalnymi.