You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UBERWOOD

ÜBERWOOD®

ÜBERWOOD® to najnowsze osiągnięcie Ewalda. Przedstawia naszą ideę prawdziwej naturalności dla skóry i włosów w nowy, świeży i inny sposób. Jak to robimy? W ÜBERWOOD® wykorzystujemy odwieczną moc sosny i wykorzystujemy naszą wiedzę, aby przekształcić ją w nowoczesne produkty do pielęgnacji skóry i włosów.

Sosna może więcej!
Mająca ponad 300 milionów lat sosna ma możiwości, których możemy się stale uczyć i codziennie z nich korzystać. Jej twardziel wytwarza coś wyjątkowego: substancje, niektóre z nich bakteriobójcze, które wzmacniają i chronią drzewo od wewnątrz.


Sosna twardzielowa
Twardziel sosny zawiera około 80 pojedynczych substancji, w tym flawonoidy, olejki eteryczne, aminokwasy i pierwiastki śladowe jako wspomagające substancje czynne. Badania wykazały, że drewno to ma właściwości antybakteryjne. W końcu wykorzystaliśmy dla Ciebie tę moc. Ekstrakt z twardzieli sosny zawarty we wszystkich produktach ÜBERWOOD® chroni i pielęgnuje skórę głowy. Łagodzi podrażnioną i zestresowaną skórę oraz wzmacnia własną barierę ochronną skóry.

Ekstrakt jest wyłącznie pochodzenia roślinnego i nie zawiera żadnych dodatków. Efekt ten osiąga się poprzez zastosowanie złożonego, opatentowanego procesu ekstrakcji składników aktywnych z twardzieli sosny.


Marka ÜBERWOOD® reprezentuje holistyczne i zrównoważone podejście od zawartości produktu po jego opakowanie. Prawdziwe piękno jest zawsze kwestią naturalności. Działamy z jasną świadomością życzeń jakie mają ludzie i natura. Poprzez inteligentne wykorzystanie sił przyrody i rozważne obchodzenie się z zasobami dajemy Tobie i sobie szansę na złożenie oświadczenia; „TAK, żyję w świadomej harmonii ze sobą i naturą. TAK, cieszę się każdą chwilą swojego życia! ”

Chcemy coś zmienić dlatego ÜBERWOOD® spełnia również  zaawansowane wymagania dotyczące zrównoważonego rozwoju i ekologii. Do pakowania wykorzystujemy odnawialną siłę - drewno, ponieważ przetwarzanie drewna sosnowego i iglastego znacznie zmniejsza ilość ropy naftowej potrzebnej do produkcji.

Najlepsze kosmetyki dla Ciebie! Naturalnie i 100% ekologicznie, to właśnie ÜBERWOOD®