You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TOPFER BABYCARE

Töpfer jest jedną z pierwszych certyfikowanych ekologicznie marek preparatów dla niemowląt w Europie

Firma jest producentem zarówno żywności dla niemowląt, jak i preparatów do higieny, również dla niemowląt.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Niemczech, więc możesz mieć pewność, że bez względu na to, gdzie na świecie nasze produkty staną na półce, masz gwarancję uzyskania tych samych doskonałych standardów jakości Töpfer.

Niezależnie od tego, czy mówimy o żywność dla niemowląt czy też pielęgnacji, Töpfer robi wszystko, aby używać najlepszych składników organicznych, aby zapewnić zdrowe odżywianie dzieci. Töpfer ułatwia rodzicom dokonanie właściwego wyboru dla ich dziecka. Pracujemy nad jakością i stawiamy ją ponad ilość.

Natualna opieka nad dzieckiem

Skóra niemowląt jest znacznie cieńsza i bardziej wrażliwa niż skóra dorosłych, dlatego Töpfer zrobiło wszystko, aby produkty dbały o skórę dzieci z ogromną troską. Obiecujemy rodzicom, że każdy z naszych produktów zapewnia odpowiednią ochronę skóry Twojego dziecka.

Nasze kosmetyki zawierają starannie dobrane naturalne składniki i nie mają żadnych drażniących składników! Asortyment naturalnych produktów do opieki nad dziećmi Töpfer jest tak najlepszym wyborem - jesteśmy pewni, że spodoba się całej Twojej rodzinie.