You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

TIO

RATUJ ŚWIAT KILKA RAZY DZIENNIE

TIO OSZCZĘDZA ZASOBY

Szczoteczka do zębów jest wykonana z biopolimerów* pochodzenia roślinnego.

*Biopolimery – polimery występujące naturalnie w organizmach żywych, które są przez nie produkowane. Znaczna część związków organicznych występujących w tych organizmach to właśnie biopolimery. Wchodzą w skład komórek, są też budulcem w obszarach międzykomórkowych. Szczególnie ważną rolę pełnią biopolimery mające wiele grup funkcyjnych.

ŚLAD
TIO jest wykonana z roślin - od włosia aż po rączkę - zapewniając tym samym pozostawia znacznie mniejszy ślad węglowy (całkowita suma emisji gazów cieplarnianych wywołanych bezpośrednio lub pośrednio przez daną osobę).

ZDROWE ZĘBY
Na podstawie wyników bieżących badań klinicznych wykonany przez nas profil włosia zapewnia optymalną opiekę dentystyczną dla twoich zębów.

ŚWIADOMY WYBÓR
Opakowania i końcówki szczoteczki nadające się do recyklingu, uchwyt wielokrotnego użytku - najlepszy projekt. Pomóż zadbać o naturę z TIO!

UCZCIWA PRODUKCJA

Nasze zakłady produkcyjne pozwalają nam zapewnić uczciwe warunki pracy i krótsze trasy traksportu towarów do innych krajów.

1. NOWOCZESNE WŁOSIE
Ekologiczny nylon poliamidowy wykonany z oleju rycynowego jest bardzo wytrzymały

2. WYGODNY PROFIL SZCZOTECZKI
Na podstawie najnowszych badań Dziekana Stomatologii na University Witten / Herdecke kształ naszej szczoteczki jest bardzo nowoczesny i wygodny

3. INNOWACYJNA GŁOWICA
Wymienna i wykonana z octanu celulozy, czyli drewna z roślin certyfikowanych przez FSC

4. BRAK SZCZELINY

 Optymalna i gładka powierzchnia końcówki i rączki nie pozostawiają szczeliny, która jest idealnym miejscem dla bakterii

5. MIEJSCE CHWYTU
Miejsce chwytu szczoteczki wykonane z kilku zaokrąglonych punktów zamiast z toksycznych miękkich materiów, jak ma to miejsce zykłych szczoteczkach.

6. SŁODKI UCHWYT
Bardzo Trwały bio-polietylen wykonany z trzciny cukrowej