You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Soft Moon

SOFT MOON to marka, nad którą pracowaliśmy od 2010 roku, poszukując najlepszych materiałów, wykrojów i metod szycia. Od tego roku podejmowaliśmy różne próby zarazem dynamicznie rozwijając rynek produktów wielorazowych w Polsce. Nasze produkty to przede wszystkim dobrze dopracowane kroje oraz odpowiednio dobrane certyfikowane materiały o odpowiedniej chłonności. Każdy z produktów przed produkcją seryjną był testowany i projektowany przez najbardziej wymagające kobiety.

SOFT MOON
- marka stworzona specjalnie dla kobiet

Soft Moon to marka tylko dla kobiet, która przez najbliższe lata będzie systematycznie rozwijana. Mamy wspaniałą wizję marki. Wierzymy, że będziemy naszymi produktami wspierać kobiety w ważnych dla nich dniach: połogu, laktacji, miesiączki i wtedy kiedy będą tego potrzebować. Bo każda z nas jest boginią. Każda z nas jest wyjątkowa.

Soft Moon to marka, nad którą pracowaliśmy od 2010 roku poszukując najlepszych materiałów, wykrojów i metod szycia. Od tego roku podejmowaliśmy różne próby zarazem dynamicznie rozwijając rynek produktów wielorazowych w Polsce.

MISJA I CELE
Misją marki jest wspieranie poczucia własnej wartości kobiet. Dlatego każdy produkt przypomina o tym, co w kobietach najwspanialsze – mądrość, wrażliwość, piękno. Celem marki Soft Moon jest dostarczenie na rynek najwyższej jakości podpasek wielorazowych, wkładek higienicznych, wkładek laktacyjnych i innych akcesoriów dla kobiet.

O PRODUKTACH SOFT MOON
Każda z podpasek to siła płynąca od bogiń antycznych oraz kobiet, które odniosły sukces. Nasze produkty to przede wszystkim dobrze dopracowane kroje oraz odpowiednio dobrane certyfikowane materiały o odpowiedniej chłonności. Każdy z produktów przed produkcją seryjną był testowany i projektowany przez najbardziej wymagające kobiety.


HISTORIA podpasek wielorazowych w Polsce z udziałem marki Soft Moon


Historia nowoczesnych, współczesnych podpasek wielorazowych zaczęła się w marcu 2010 roku. Wówczas w Polsce podpaski wielorazowe były bardzo mało znane. Podpaski i wkładki laktacyjne z materiałem PUL nie były nigdzie profesjonalnie produkowane. Można je było kupić jedynie na forach internetowych od wspaniałych, przedsiębiorczych kobiet, które nie zważając na krytykę i tabu, dzieliły się swoimi pomysłami na podpaski wielorazowe z innymi kobietami cierpiącymi na odparzenia i uczulenia.

Nasze pierwsze podpaski wielorazowe z różnych materiałów były uszyte właśnie przez panie szyjące na forach internetowych. Natomiast pierwszą firmą szyjącą nowoczesne podpaski wielorazowe w Polsce była firma NAYA. To niezwykle mądra i cudowna Natalia Miłuńska “zatrzymała słońce a ruszyła ziemię”. 🙂 w dziedzinie podpasek wielorazowych.

Tego też roku 2010 powstał największy i pierwszy profesjonalny sklep z podpaskami wielorazowymi, którego głównym zadaniem było obalanie mitu na temat produktów wielorazowych. Ponadto celem było wprowadzenie na rynek produktów innych producentów polskich.

Nasza firma zachęciła do szycia podpasek wielorazowych firmę KoKoSi oraz Pupeko, które do dziś szyją bardzo dobrej jakości produkty z materiałów używanych do szycia pieluszek wielorazowych.

Przez cały ten czas systematycznie zbieraliśmy doświadczenia i klarowało się nasze wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać marka Soft Moon.