You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SODASAN Uniwersalny płyn do czyszczenia na bazie olejku z pomarańczy 500ml

SODASAN Uniwersalny płyn do czyszczenia na bazie olejku z pomarańczy 500ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
18.75 zł


Pomarańczowy na prawdę uniwersalny środek do czyszczenia SODASAN jest idealny do mycia podłóg i wszystkich powierzchni gładkich. Naturalny olejek pomarańczowy nadaje produktowi świeży owocowy zapach i intensywny kolor. W połączeniu z cukrowymi związkami powierzchniowo czynnymi (APG) płyn ma doskonałe właściwości czyszczące, dzięki czemu skutecznie daje sobie radę nawet z mocno zabrudzonymi i tłustymi powierzchniami.

 

Zastosowanie: 
Pomarańczowy na prawdę uniwersalny środek do czyszczenia zmywa brud i tłuszcz w kuchni i łazience, z powierzchni roboczych i płytek. Olejek eteryczny roztacza przyjemny zapach podczas czyszczenia, pozostawiając po sobie naturalnie czyste uczucie czystości.

 

Dozowanie: 
Produkt jest w bardzo dużym stopniu skondensowany, dlatego też ilość 3ml na 10 litrów wody w zupełności wystarcza. Z butelki 500ml można sporządzić ponad 1650 litrów roztworu myjącego.

Skład: 

>30% wodnego roztworu z tenzydów cukrowych, 5-15% Kokosfettalkoholsulfat, <5% pomarańczowego olejku eterycznego, etanol, citrate

 

INCI: 

alkylpolyglucoside
aqua
sodium laurylsulfate
essential oils
alcohol
citrate
limonene
linaloo


Ostrzeżenie! 
Produkt należy trzymać poza zasięgiem dzieci! W przypadku zetknięcia ze śluzówkami lub oczami natychmiast przemyć obfitą ilością chłodnej wody i zasięgnąć porady lekarza.

 

Produkty z tej serii