You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SODASAN Płyn do prania antyalergiczny COLOR SENSITIVE 1,5L

SODASAN Płyn do prania antyalergiczny COLOR SENSITIVE 1,5L

Chwilowo niestostępny

Cena:
32.53 zł


Sodasan, ekologiczny płyn do prania w temperaturach od 30° C 
„Prać ze świadomością oddziaływania na środowisko” - oznacza również, by utrzymywać temperaturę prania na możliwie najniższym poziomie.

W przypadku produktów w proszku mogą tu wystąpić problemy z rozpuszczalnością. Natomiast płynne środki do prania działają także w chłodnej wodzie, skutecznie i dają doskonałe wyniki w praniu.

SODASAN "Color - detergent" jest płynem do prania, przeznaczonym do tkanin kolorowych i białych, nie zawiera żadnych środków wybielających, dzięki temu chroni włókna oraz kolory pranych tkanin. Jego skład idealnie nadaje się do prania w twardej wodzie. Efektywnie pierze jednocześnie zmiękczając wodę. W przypadku intensywnego zabrudzenia dodaj do prania Środek wybielający SODASAN.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych produktów płynnych środek do prania SODASAN "Color - detergent" nie zawiera żadnych syntetycznych tenzydów jako piorących, w zamian w jego składzie znajduje się mydło roślinne wykonywane z olejów roślinnych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Skład:  
Mydło na bazie olejków roślinnych z upraw ekologicznych, alkohol, poliaspartany, brak dodatków zapachowych, ani olejków eterycznych, dzięki temu rewelacyjnie nadaje się do stosowania przez osoby o bardzo wrażliwej skórze lub z alergiami.

 

Intensywność produktu:
Płyn do prania 1,5 litrowa butelka - 19 prań. 
Płyn do prania 5 litrowe opakowanie -  63 prań. 
Płyn do prania 25 litrowe opakowanie - 315 prań

 

 

 

Produkty z tej serii