You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SODASAN Ekologiczne tabletki do zmywarek 55szt.

SODASAN Ekologiczne tabletki do zmywarek 55szt.

Chwilowo niestostępny

Cena:
58.84 zł


Sodasan, tabletki BIO do zmywania. Aby zapobiec osadom z kamienia na naczyniach przy niedostatecznie działających środkach do zmiękczania wody w zmywarce, tabletki SODASAN "Auto Dish Tabs" zawierają nowoczesną ochronę przed kamieniem, tak zwane poliaspartany. Zmiękczają one wodę tak skutecznie, że można zrezygnować z dodatku fosforanów (konwencjonalne tabletki do zmywarek zawierają do 50% fosforanów). Poliaspartany występują także w naturze jako sekwencje polipeptydowe, np. w skorupkach muszli lub ślimaków. Ich rozpad w ściekach odbywa się szybko, ponieważ poliaspartany występują i są znane w naturze już od milionów lat.

Zastosowanie: 
Włożyć jedną tabletkę do zbiornika na tabletki w zmywarce i uruchomić program zgodnie z instrukcją producenta urządzenia. Używać dwóch tabletek na raz tylko w przypadku dużego zabrudzenia naczyń. Nie wolno stosować do kryształu ołowiowego, ręcznie malowanej porcelany ani srebrnej zastawy stołowej. 

Skład: 

>30% krzemiany, 10-20% nadtlenowęglan sodowy, 5 -10% polimeryczne związki białkowe, 5-10% cytrynianyUwaga: 
Grozi poważnym uszkodzeniem oczu. Trzymać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wdychać pyłu powstałego z produktu. W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać chłodną wodą i skonsultować się z lekarzem. W razie połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarza okazując opakowanie.

 

Produkty z tej serii