You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SODASAN

SODASAN - producent ekologicznych środków czystości do domu, środki do mycia toalet, środki do prania i płukania, mydła i wiele więcej.

Mieszkańcy SODASAN  przez długi czas produkowali przyjazne dla środowiska detergenty i środki czyszczące.

Ponad 20 lat temu Kerstin Stromberg i Jürgen Hack postanowili zapewnić alternatywę dla produktów konwencjonalnego przemysłu detergentów. Zaczęło się od wizji opracowania środków czyszczących z naturalnych surowców, które nie zanieczyszczają środowiska podczas ich produkcji  oraz po ich użyciu.

Pierwsze detergenty produkowane przez SODASAN były oparte na płatkach mydlanych wytwarzanych z olejów roślinnych. Chociaż działały, nie były porównywalne z konwencjonalnymi produktami pod względem zastosowania i dawkowania. Jednak te początkowe eko-detergenty wciąż były przełomowe.

Wreszcie pojawiły się alternatywne produkty dla rosnącej liczby konsumentów, którzy również chcieli używać naturalnych środków czyszczących we własnym domu. Zespół SODASAN uważał, że przyjazne dla środowiska detergenty i środki czyszczące powinny być również atrakcyjne dla osób przyzwyczajonych do pracy ze zwykłymi produktami do czyszczenia.

Przez lata produkty były rozwijane i optymalizowane w laboratorium firmy.

Dziś produkty SODASAN spełniają potrzeby wymagających klientów. Są łatwe w użyciu, skuteczne i wydajne w czyszczeniu, a także oszczędzają zasoby i wodę.