You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Simply Gentle

Simply Gentle produkuje organiczne produkty z waty bawełnianej.

Jest to pierwszy producent waty i płatków kosmetycznych posiadający status "organicznej" od Soil Association. Simply Gentle stała się pierwszą brytyjską organizacją produkcyjną, która uzyskała rejestrację zgodnie z Międzynarodowym standardem odpowiedzialności społecznej.

Dlatego też możesz kupować ekologiczne produkty z waty nie martiąc się o bezpieczeństwo i wiedząc, że Simply Gentle robi wszystko, co w ich mocy, aby zminimalizować ich wpływ na środowisko.


O firmie

Simply Gentle to marka Macdonald & Taylor Healthcare Ltd, firmy, która została założona w 1930 roku jako producent waty bawełnianej, bazując na wieloletnim doświadczeniu w obróbce materiałów nietkanych.

Obecnie specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji produktów do higieny osobistej oraz odzieży osobistej. Posiadamy nowoczesne możliwości produkcyjne w naszych fabrykach Warrington i strategiczne sojusze z producentami na całym świecie. Nasz system oceny jakości i procedury są zgodne z BS EN ISO 9001-2015. Posiadamy certyfikat Brytyjskiej Konfederacji Detalicznej „A” w zakresie produkcji produktów konsumpcyjnych przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.