You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SHAMASA Woda różana Hydrolat 100% naturalny Organic 100ml

SHAMASA Woda różana Hydrolat 100% naturalny Organic 100ml

Dostępny

Cena:
24.99 zł


Woda różana - hydrolat 100% naturalny ORGANIC, 100ml, Shamasa

Hydrolat powstaje w wyniku procesu destylacji płatków róży damasceńskiej i jest produktem zupełnie naturalnym i może występować osad. Z racji sposobu pozyskiwania i kunsztu w doborze odpowiednich warunków podczas zbiorów to kosmetyk zaliczający się do tych z ekskluzywnej półki surowców kosmetycznych.

Różnorodność zastosowań, zarówno przy pielęgnacji skóry jak i włosów sprawia że jest produktem, który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce – nie tylko damskiej. Piękny a zarazem subtelny zapach niesie bogactwo składników sprzyjających pielęgnacji każdego typu cery.

Właściwości hydrolatu:  tonizuje, oczyszcza, odżywia  łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia  działa antybakteryjnie  antyseptycznie  przywraca właściwe pH  poprawia elastyczność skóry  koi zaczerwienienia  wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych  wiąże wilgoć, zapewniając odpowiednie nawilżenie  działa przeciwzapalnie  łagodzi zmiany ( w tym trądzikowe)  utrwala makijaż Zastosowanie:

Do bezpośredniej aplikacji na skórę jako tonik i mgiełka. W połączeniu z lekkim olejem, stanowi idealny płyn do demakijażu oczu i twarzy– z doświadczenia polecam olej jojoba.

Jako aromat, uspokaja, relaksuje, łagodzi stres i napięcia.

* przed zastosowaniem należy sprawdzić indywidualną reakcję skóry na produkt

Składniki:

INCI: Rosa Damascena Flower Water

Produkty z tej serii