You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SHAMASA Olej z pestek malin BIO nierafinowany 50ml

SHAMASA Olej z pestek malin BIO nierafinowany 50ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
34.19 zł


Olej z pestek malin o przyjemnym, lekko gorzkim zapachu i złoto zielonym kolorze, zachwyca zaraz po aplikacji na skórę, nadając jej miękkość i czyniąc ja w dotyku aksamitną. Bogactwo składników jakie zawiera przyprawia o zawrót głowy i to dlatego szybko zdobywa sojuszników, wśród zadowolonych z efektów użytkowników. Swoją sławę przede wszystkim zawdzięcza właściwościom ochronnym. To olej posiadający silne filtry, na poziomie SPF 30-50, chroniące przed działaniem szkodliwego promieniowania. Zawiera dużą ilość NNKT a ponad to jest silnym antyoksydantem. Chroni skórę przed przebarwieniami powstałymi w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce. Lekka konsystencja i łatwe wchłanianie czyni go przyjemnym w codziennej pielęgnacji każdego typu skóry.

Właściwości olejku z pestek malin: naturalny filtr SPF 30-50 regeneruje mikro uszkodzenia skóry pobudza regenerację nabłonków wysokie stężenie przeciwutleniaczy kondycjonuje skórę ochrona DNA przeciwzapalny zapobiega zaczopowaniu ujść gruczołów łojowych hamuje produkcję melaniny bogate źródło witaminy E chroni skórę przed utratą wody

Olejek nakładać bezpośrednio na skórę w niewielkiej ilości delikatnie wmasowując. Dla wielbicielek kosmetyków własnej produkcji, to nieoceniony składnik, który między innymi przedłuża trwałość produktów.

 

INCI : RUBUS IDAEUS SEED OIL

* przed zastosowaniem należy sprawdzić indywidualną reakcję skóry na olejek

Tłoczony na zimno, nierafinowany!

Produkty z tej serii