You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SARYANE

SARYANE jest firmą zajmującą się importem i dystrybucją mydła Aleppo. Mydło Aleppo to naturalne mydło, certyfikowane i organiczne. To Ręcznie wycinane mydło roślinne o nieregularnych konturach jest bardzo przyjazny dla skóry i środowiska.

Mydło Aleppo jest używane od starożytności.  W VII i VIII wieku w Aleppo rozwinęły się fabryki mydła, są one źródłem pierwszych twardych mydeł na świecie. Jego pierwotny proces produkcyjny oparty był na lokalnych produktach, takich jak oliwa z oliwek i olej laurowy (laur), które można znaleźć w tym regionie. Mydło Aleppo jest wytwarzane wyłącznie z olejów roślinnych, a co za tym idzie jest 100% wegańskie!

 Proces produkcyjny nadal jest wykonywany ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników: wiedza o zmydlaniu jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Kostki są cięte ręcznie, chronione przed słońcem przez co najmniej 9 miesięcy w celu uzyskania prawdziwego mydła.

 W zależności od składu, etapu suszenia i jakości kolor mydła może zmieniać się od mocno jasnożółtego do ciemnozielonego. Może być stosowane do codziennej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.

Powodem rozpoznawalności mydła Aleppo stało się:

- pochodzenie i ręczny proces produkcji
- szlachetne i naturalne lokalne składniki
- jego właściwości

Prawdziwe mydło Aleppo jest wynikiem know-how i jego niezwykle prostej, ale oryginalnej i spójnej receptury wykonania.

 Prawdziwym mydłem Alep jest SARYANE