You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PROPHARMA ProSkurcz 10 saszetek 50g Cytrynian Magnezu Potasu Wapnia

PROPHARMA ProSkurcz 10 saszetek 50g Cytrynian Magnezu Potasu Wapnia

Chwilowo niestostępny

Cena:
9.98 zł


ProSkurcz jest kompleksem minerałów wpływających na pracę mięśni. Zawiera magnez, wapń i potas w formie wysokoprzyswajalnych cytrynianów.

Zawarte w ProSkurczu składniki mineralne takie jak: magnez, wapń i potas wpływają pozytywnie na organizm człowieka. Pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego.

 

 Ponadto:


Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Wapń pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego oraz utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi i utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

 

Dla kogo?

• dla osób aktywnych i sportowców
• pracujących fizycznie
jak i prowadzących siedzący tryb życia
• będących w ciągłym ruchu, często 
podróżujących
• długo przebywających w jednej pozycji
• podatnych na stres.

 

Skład i przygotowanie

Produkt nie zawiera żadnych barwników, aromatów, środków słodzących, konserwujących, przeciwzbrylających, wypełniających.

Chcąc zapewnić jak najlepszą absorbcję, wybraliśmy postać dobrze rozpuszczalnego w wodzie proszku. W gorącej wodzie węglany magnezu, wapnia oraz potasu łączą się z kwasem cytrynowym tworząc składniki aktywne - cytryniany magnezu, wapnia i potasu.

Zawartość saszetki należy rozpuścić w 20-30 ml gorącej wody (70 - 90°C), mieszać do całkowitego rozpuszczenia, dolać zimnej wody i wypić.

 

Składniki:

regulator kwasowości: kwas cytrynowy, węglan magnezu, węglan wapnia, węglan potasu.

Składnik mineralny

w 5 g (1 saszetka)

w 10 g (2 saszetki)*

Magnez (w formie cytrynianu magnezu) 187,5 mg (50% RWS**) 375 mg (100% RWS**) Wapń (w formie cytrynianu wapnia) 280 mg (35% RWS**) 560 mg (70% RWS**) Potas (w formie cytrynianu potasu) 400 mg (20% RWS**) 800 mg (40% RWS**)

* zalecana porcja dzienna produktu. Opakowanie zawiera 5 porcji produktu. 
** referencyjna wartość spożycia dla osoby dorosłej

 

Zalecane spożycie:


Jedną saszetkę (5 g) dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać o zrównoważonym sposobie żywienia oraz o prowadzeniu zdrowego trybu życia. 

Przygotowanie:

 ProSkurcz rozpuścić w 20-30 ml gorącej wody (70 - 90°C), mieszać do całkowitego rozpuszczenia, dolać 200 ml zimnej wody i wypić. 

 

Masa netto: 50 g (10 saszetek)


Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. 

 

Kraj produkcji: Polska

Produkty z tej serii