You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Podpaski ekologiczne, organiczne, Podpaski naturalne na noc

Dobór odpowiednich artykułów higienicznych niezbędnych podczas menstruacji, dla wielu kobiet okazuje się dosyć problematyczny. Ostatnio dużą popularnością cieszą się zwłaszcza podpaski ekologiczne, określane jako najlepsze rozwiązanie przyjazne nie tylko środowisku, ale również dbające o nasze zdrowie i samopoczucie. Podpaski higieniczne o naturalnym składzie, to produkty, które nie uczulają, są całkowicie przyjazne dla skóry. Oferowane w tej kategorii produkty zostały wykonane z 100% certyfikowanej bawełny organicznej, do której nie użyto chloru w trakcie jej wybielania. Ich zadaniem jest zapewnienie maksymalnego komfortu, wygody oraz świeżości przez cały dzień. Ekologiczne podpaski są w pełni bezpieczne również dla wrażliwej skóry, zmniejszają ryzyko wystąpienia podrażnień czy alergii. Ten środek czystości polecany jest zwłaszcza do stosowania po przebytym porodzie czy innych zabiegach chirurgicznych, ale także dla wymagającej wrażliwej i alergicznej skóry. Ich ekologiczne wkładki ulegają biodegradacji, a wykonanie w żaden sposób nie zagraża środowisku naturalnemu. Podpaski naturalne posiadają gładką i przyjemną w dotyku powłokę ze specjalnym przeplotem, który zapobiega przyklejaniu się do skóry włókien bawełny. 

Chwilowo brak produktów do wyświetleniaDlaczego podpaski ekologiczne?


Ekologiczne produkty higieniczne znajdują coraz więcej swoich zwolenniczek, ich dużą zaletą jest maksymalna wygodna, jaką gwarantują oraz to, iż nie odznaczają się na bieliźnie. Zapewniają również znakomitą wentylację skóry, a to wszystko dzięki certyfikowanej bawełnie organicznej. Podpaski organiczne to gwarancja wygodny i przyjemności ich używania, podczas trudnych dla kobiet dni. Podpaski hipoalergiczne są niezwykle delikatne dla skóry, przy tym zapewniają doskonałą chłonność i przepuszczalność powietrza.

Przeważnie podpaski czy tampony wykonuje się z bawełny, niepochodzącej z upraw ekologicznych. Do jej produkcji wykorzystuje się bardzo duże ilości chemikaliów, które traktowane są jako nawozy. Pestycydy działają niezwykle szkodliwie na ludzki organizm oraz gospodarkę hormonalną. W szczególności, jeśli znajdują się wewnątrz ludzkiego organizmu. W celu uzyskania białego koloru podpaski, stosowany jest chlor. Podczas procesu wybielania bawełny, wydzielane są dioksyny (substancje o działaniu rakotwórczym). Właśnie z tych względów najlepszym rozwiązaniem jest, zakup tylko naturalnych środków higienicznych. Jedynie podpaski bez chemii zagwarantują nam pełne bezpieczeństwo tych wrażliwych obszarów ciała.


Jakie cechy powinny posiadać najlepsze podpaski?


Menstruacja jest trudnym i czasem bolesnym czasem dla każdej kobiety, właśnie dlatego warto zrobić wszystko, aby był on chociaż trochę przyjemniejszy. Podpaski ekologiczne pozwalają podnieść odczuwalnie komfort w trakcie miesiączki. W naszym asortymencie znajdują się podpaski naturalne o różnym stopniu chłonności, znajdziemy tu zarówno podpaski na dzień, jak i obszerniejsze podpaski na noc, zapewniające spokojny i nieprzerwany sen. Podpaski na noc nie zsuwają się w trakcie snu, doskonale chłoną i są bardzo wygodne. Wszystkie oferowane tutaj naturalne podpaski przede wszystkim:


  • odznaczają się delikatną warstwą bawełny organicznej od strony ciała
  • doskonale się układają, co zwiększa komfort ich noszenia
  • przeszycia przy skrzydełkach zapewniają doskonałą ochronę przed przeciekaniem
  • posiadają specjalne certyfikaty

W dzisiejszych czasach ekologiczne produkty cieszą się coraz większą popularnością. Dbając o nasze zdrowie, sięgamy często po ekologiczną żywność czy kosmetyki. Z całą pewnością podpaski naturalne to świetny wybór dla każdej kobiety. Nie wywołują alergii, są całkowicie wolne od substancji syntetycznych, petrochemicznych czy dioksyn. Nie są w żaden sposób modyfikowane genetycznie. Sprawdzają się nawet przy bardzo obfitym okresie, gdyż zapewniają doskonałą chłonność.


Wygodne i komfortowe ekologiczne podpaski


Jeśli skorzystamy z ekologicznych podpasek, nie grozi nam zaginanie czy uciekanie podpaski z pierwotnego jej miejsca. Nie musimy także borykać się ze zbytnio ograniczoną chłonnością produktu. Naturalna podpaska z pewnością zadowoli każdą kobietę. Nasze produkty nie tylko spełniają doskonale swoje funkcje, ale także są niezwykle cienkie, dzięki czemu można je wygodnie stosować w ciągu dnia.

Dzięki naturalnym podpaskom możemy poczuć się pewnie i świeżo w każdej sytuacji. Zapewniają higienę i komfort, to doskonała propozycja do wrażliwej skóry. Wybierając organiczne środki czystości, nie musimy obawiać się także, iż będą one mniej chłonne od tradycyjnych czy trudniejsze w zastosowaniu. Ekologiczne podpaski zapewniają prawdziwą wygodę, są przy tym równie efektywne, jak te tradycyjne.