You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Pierre De Plasir

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?
Podczas jednej z wakacyjnych podróży odkryliśmy niezwykły produkt, który nas zaskoczył, zafascynował i tym samym stał się dla nas inspiracją do rozpoczęcia własnej produkcji w Polsce. Dlaczego? Ponieważ ten unikalny i innowacyjny KAMIEŃ PELINGUJĄCY został stworzony w jednym celu: sprawić by skóra była gładka, oczyszczona i zrelaksowana jak nigdy przedtem, w możliwie najbardziej naturalny i prosty sposób. Jako entuzjaści naturalnej pielęgnacji ciała oraz prostych, ale skutecznych rozwiązań, zostaliśmy zaskoczeni jego niesamowitymi efektami oraz uniwersalnością zastosowania. Idealnie wpasował się w naszą filozofię życia w harmonii z naturą i dał nam możliwość zastąpienia kilku produktów tym jednym, najskuteczniejszym.

KAMIEŃ PEELINGUJĄCY to nieistniejąca dotąd na rynku alternatywa dla wszelkich kosmetyków peelingujących do ciała, mających na celu wygładzanie i oczyszczanie skóry oraz wspomaganie regeneracji i odnowy naskórka. Stworzony został z myślą o naturalnej, wielopłaszczyznowej (WYGŁADZANIE – ZŁUSZCZANIE – MASAŻ), bezpiecznej dla ciała, a przede wszystkim skutecznej pielęgnacji. Kamień doskonale zastępuje zwykłe pumeksy oraz wszelkie urządzenia peelingujące dostępne na sklepowych półkach, przeznaczone do złuszczania naskórka stóp oraz zgrubień na skórze kolan, łokci i dłoni.Wyrabiany ręcznie z naturalnych składników, dzięki czemu każdy jest niepowtarzalny, tworzony przez nas z pasją, zaangażowaniem i misją przekazania pielęgnującej mocy Natury każdemu pojedynczemu użytkownikowi naszych produktów.

- Nie wahaj się i podaruj dziś twojej skórze wyjątkowy prezent!
- Zastosuj Kamień peelingujący i przekonaj się, że od pierwszego zastosowania stanie się on twoim niezastąpionym produktem pielęgnacyjnym.
- Zafunduj sobie najlepszy zabieg wygładzający oraz wyjątkowy masaż ciała w twoim domowym zaciszu!

Podaruj Sobie coś wyjątkowego i zaskakującego:

- Nieznaną dotąd gładkość i miękkość twojej skóry
- Prostą i naturalną pielęgnację dostosowaną do twoich potrzeb i upodobań
- Wspaniałe uczucie stawania się piękniejszym z dnia na dzień..