You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PIERPAOLI

Pierpaoli - Anthyllis  

Linia Anthyllis jest produkowana jest przez firmę Pierpaoli - włoskiego producenta certyfikowanych produktów, których składniki pochodzą z upraw ekologicznych. Kosmetyki z linii Anthylis są odpowiednie dla dorosłych. Wzbogacono je w pielęgnujące wyciągi roślinne z kontrolowanych ekologicznych upraw.

Są delikatne dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, także atopowej. Zapachy kosmetyków Anthyllis pochodzą jedynie z olejków eterycznych. Cała linia została stworzona bez SLS, SLES oraz składników odzwierzęcych czy pochodnych. Produkty badano pod kątem zawartości niklu, chromu i kobaltu (wartości niższe niż 0,4 ppm). Konserwanty użyte przez Pierpaoli są naturalne lub identyczne z naturalnymi.

Z linii produktów Anthyllis polecamy w szczególności: szampony do włosów wymagających (do potrzebujących częstego mycia, z tendencją do łupieżu, przetłuszczających się), płyn do higieny intymnej z wyciągiem z borówki i nagietka, żel pod prysznic, krem przeciwzmarszczkowy z fitokompleksem z czerwonych winogron, kremy przeciwsłoneczne z bezpiecznymi filtrami mineralnymi oraz pięknie pachnące płyny pod prysznic.

Aby zapewnić swoim konsumentom całkowite bezpieczeństwo i zadowolenie, preparaty zostały gruntowanie przebadane pod kątem zawartości niklu, kobaltu i chromu, a także przeszły pomyślnie testy dermatologiczne. Jest to bardzo ważne w przypadku preparatów przeznaczonych dla małych dzieci, w tym noworodków, ze względu na wysoką wrażliwość ich skóry. Ponadto produkty tej marki pozbawione są składników takich, jak m.in.: SLS i SLES, PEG, mydeł alkalicznych, parabenów, alkoholu, parafiny, silikonów, barwników i fenoksyetanolu. Dzięki temu nadają się doskonale do pielęgnacji skóry wrażliwej i podatnej na alergie, a ich naturalny, zdrowy skład zyskał sobie uznanie klientów na całym świecie, zwłaszcza tych najstarszych i najmłodszych, których skóra jest szczególnie wrażliwa. Swoje upodobanie w kosmetykach serii Anthyllis znajdą również weganie, ponieważ nie zawierają one składników pochodzenia zwierzęcego. Także konserwanty zawarte w produktach są naturalne, bądź identyczne z naturalnymi.


Produkty firmy Pierpaoli można ogólnie podzielić na trzy główne grupy: kosmetyki do codziennej pielęgnacji, kosmetyki dla dzieci i produkty dla domu. W ofercie naszej apteki znajdą Państwo całą serię kosmetyków do łagodnej pielęgnacji skóry dzieci, umożliwiającą odpowiednie nawilżenie i ochronę przed podrażnieniami i wysuszeniem, takich jak m.in.: nawilżający krem z aloesem i algami, oliwa olejek do ciała z olejem z rolnictwa ekologicznego, pasta do zębów bez fluoru oraz wiele innych. Oprócz tego oczywiście produkty do codziennej pielęgnacji, takie jak balsam do ciała z fitokompleksem z czerwonych winogron, nawilżające żele pod prysznic z wyciągiem z lnu i ryżu, odżywki i szampony do włosów, oczyszczające mleczka, ekologiczne płyny do higieny intymnej, płyny do mycia rąk i twarzy itp. Wszystkie kosmetyki są bezpieczne dla skóry, ekologiczne oraz przebadane dermatologicznie.