You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PATCH

NASZA HISTORIA
PATCH narodził się, gdy James Dutton (założyciel Nutricare) zauważył, że próbując opatrywać rany po zabawach syna, jego skóra źle reagowała na zwykłe opatrzenie rany i w rezultacie pogarszała jej stan.

To zaskoczyło Jamesa i postanowił dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje. Był zszokowany, gdy odkrył, że w zwykłych opatrunkach czai się szereg chemikaliów. Zmotywowało go to do znalezienia lepszej alternatywy. Jego badania wykazały, że zdumiewająca liczba populacji nie może używać zwykłych plastrów do leczenia ran, a liczba ta ciągle rośnie.

Drugą motywacją dla Jamesa była sytuacja związana z jego drugim synem, Xavierem, który bardzo nie lubi nakładania kremów na skórę. Mimo wykazywania się kreatywnością podczas nakładania kremów antyseptycznych / przeciwbakteryjnych na plaster, Xavier zawsze odczuwał obecność kremu co wzbudzało w nim napady złości.

Ostatecznym powodem do stworzenia PATCH było poszukiwanie produktu do pielęgnacji ran, który nie powodowałby nieprzyjemnych reakcji skórnych i byłby idealny na gojenie się ran.

NASZA MISJA

DOBRZE DLA CIEBIE. DOBRE DLA PLANETY.


Wierzymy, że zmniejszenie naszego negatywnego wpływu na środowisko jest dobrą drogą, dlatego staramy się aby nasz wpływ był jak najmniejszy. W związku z tym, w tej wyjątkowej linii produktów zdecydowaliśmy się użyć bambusa.

Dlaczego bambus? Ponieważ jest szybko odnawialnym zasobem, który rośnie wiele razy szybciej niż drzewa, zużywa znacznie mniej wody, produkuje do 35 więcej tlenu.

Używamy jedynie certyfikowanych komponentów ekologicznych - możesz być pewien, że zapewniamy Ci same najlepsze rzeczy.