You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ORGANYC Wkładki higieniczne CIENKIE 24szt.

ORGANYC Wkładki higieniczne CIENKIE 24szt.

Chwilowo niestostępny

Cena:
17.95 zł


Wkładki Organ(y)c są wykonane ze 100% czystej bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych, niebielonej chlorem - rekomendowane dla kobiet z wrażliwą i delikatną skórą - zmniejszają ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych. Skuteczność produktów Organ(y)c opiera się wyłącznie na wykorzystaniu właściwości bawełny. Nasze produkty są wolne od lateksu i plastiku, ropo-pochodnych związków chłonnych czy zapachowych substancji aktywnych. Wkładki Organ(y)c zapewniają intensywną ochronę pozbawioną związków potencjalnie szkodliwych dla zdrowia (bawełna ma właściwości chłonące do 20 razy swej wagi). Bielenie bawełny odbywa się przez zastosowanie nadtlenku wodoru, który powstaje w naturze przez działanie wody na światło słoneczne i występuje naturalnie w deszczu. Wyjątkowe właściwości bawełny wyróżniają się naturalną miękkością, wyjątkową chłonnością, neutralnym pH, bezpieczeństwem i komfortem.

 

Skład:

78% ekologiczna bawełna, 22% biodegradowalny bio-polimer. Laminat oraz wkład chłonny -oddychający są wykonane z 100% ekologicznej bawełny.

 

Uwaga:

W przypadku utrzymania się podrażnienia lub nasilenie jego, należy przerwać stosowanie i zasięgnąć porady lekarza. Należy trzymać z dala od niemowląt, dzieci i zwierząt. Produkt certyfikowany przez GOTS (Global Organic Textile Standard), ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale), SAAS (Social Accountability Accreditation Services).

Wyprodukowane we Włoszech.

 

Kategoria: dla_alergików.

Kategoria: dziecko_i_mama_w_ciąży.

Produkty z tej serii