You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ORGANYC Podpaski higieniczne ze skrzydełkami na dzień, pakowane pojedynczo 10 szt.

ORGANYC Podpaski higieniczne ze skrzydełkami na dzień, pakowane pojedynczo 10 szt.

Chwilowo niestostępny

Cena:
18.94 zł


Podpaski są wykonane ze 100% czystej bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych, niebielonej chlorem - rekomendowane dla kobiet z wrażliwą i delikatną skórą - zmniejszają ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych. Skuteczność produktów Organ(y)c opiera się wyłącznie na wykorzystaniu właściwości bawełny. Nasze produkty są wolne od lateksu i plastiku, ropo-pochodnych związków chłonnych czy zapachowych aktywnych. Podpaski Organ(y)c zapewniają intensywną ochronę pozbawioną związków potencjalnie szkodliwych dla zdrowia (bawełna zawiera właściwości chłonące do 20 razy swej wagi). Bielenie bawełny odbywa się przez zastosowanie nadtlenku wodoru, który powstaje w naturze przez działanie wody na światło słoneczne i występuje naturalnie w deszczu. Wyjątkowe właściwości bawełny wyróżniają się naturalną miękkością, wyjątkową chłonnością, neutralnym pH, bezpieczeństwem i komfortem.

Skład:

78% ekologiczna bawełna, 22% biodegradowalny bio-polimer. Laminat oraz wkład chłonny - oddychający wykonane są z 100% bawełny, Indywidualne opakowania produkowane są z bio-plastiku (biodegradowalnego, wytworzonego ze skrobi kukurydzianej). Produkt certyfikowany przez GOTS (Global Organic Textile Standard), ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale), SAAS (Social Accountability Accreditation Services) oraz Soil Association.

 

Uwaga:

W przypadku utrzymania się podrażnienia lub nasilenie jego, należy przerwać stosowanie i zasięgnąć porady lekarza. Należy trzymać z dala od niemowląt, dzieci i zwierząt.

Wyprodukowane we Włoszech przez Corman;

 

Kategoria: dla_alergików.

Produkty z tej serii