You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ORGANYC

PEŁNA OCHRONA DLA CIEBIE I TWOJEJ WRAŻLIWEJ SKÓRY

Organyc jest wykonany wewnątrz i na zewnątrz ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej, zapewnia niezrównaną chłonność i ochronę przed wyciekami, dodatkowo jest miękki i delikatny w dotyku, dzięki czemu jest idealny dla wrażliwej skóry.

PRZETESTOWANY, ABY CHRONIĆ WRAŻLIWĄ SKÓRĘ

Organyc został dokładnie przetestowany przez ginekologów. Badali oni kobiety, które uważają, że mają problemy z nadwrażliwą skórą. Obejmuje to ponad połowę kobiet. 90% badanych kobiet, które miały reakcje skórne związane z nadwrażliwością, podczas używania innych marek, rozwiązały swój problem zmieniająć zwykłe podpaski i tampony na takie wykonane ze 100% bawełny, takie jak Organyc. Wszystkie ich problemy zniknęły w zaledwie 3 miesiące.

ORGANYC ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY TAK, ABY SZANOWAĆ WRAŻLIWĄ KOBIECĄ SKÓRĘ
- Bez chloru, lateksu, parabenów, perfum, SAP i tworzyw sztucznych lub materiałów chemicznych.
- Kompatybilny z pH skóry (właściwości dostosowujące).
- Wykonany wewnątrz i na zewnątrz w 100% z czystej bawełny organicznej - najdroższego rodzaju, najwyższej jakości
- Organyc z dumą pokazuje znak z napisem100% bawełny.
- Podpaski, wkładki i tampony marki Organyc zostały przetestowane przez UL i wykazują porównywalną wydajność z Always i Tampax.

Przełomem jest to, że Organyc jest wykonany z certyfikowanej 100% organicznej bawełny, wewnątrz i na zewnątrz.

ZDROWE DLA CIEBIE I ŚRODOWISKA
Bawełna organiczna jest uprawiana metodami, które nie maja wpływu na środowisko naturalne oraz na zachowanie naturalnej równowagi między wieloma składowymi ekosystemu. Rolnictwo ekologiczne stara się działać w zgodzie z naturą, produkując zdrowe rośliny dla poprawy i zadbania o zdrowie ludzi. Certyfikacja ekologiczna stanowi publiczne zapewnienie, że produkty były uprawiane i przetwarzane zgodnie z surowymi i bezpiecznymi procedurami.

Oprócz samych produktów wszystkie opakowania zewnętrzne Organyc pochodzą z materiałów odnawialnych lub z recyklingu. Nasze opakowania są produkowane z Mater-bi, który jest wytwarzany ze skrobi kukurydzianej. Organiczne produkty do pielęgnacji kobiecej są również biodegradowalne. Biodegradowalne, ponieważ bakterie i mikroorganizmy mogą je rozbić na prostsze substancje. Nasze testy laboratoryjne wykazały biodegradowalność wszystkich naszych produktów.

WIĘCEJ NIŻ EKOLOGICZNE
Nie ma jednoznacznego standardu dla kobiecej pielęgnacji, ale ponieważ nasze produkty są wykonane z naturalnego materiału, zostały przydzielone do kategorii tkanin organicznych. Wiodącą organizacją dla tekstyliów ekologicznych jest GOTS (Global Organic Textile Standards). Oprócz certyfikatu GOTS, produkty Organyc posiadają również następujące certyfikaty:

- ICEA (The Ethical and Environmental Certification Institute) kontroluje i certyfikuje firmy szanujące środowisko, godność pracowników i prawa zbiorowe. ICEA jest jedną z najwybitniejszych jednostek kontrolujących i certyfikujących w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.
- The SOIL ASSOCIATION promuje zrównoważoną żywność i rolnictwo poprzez stosowanie lokalnych, sezonowych i ekologicznych systemów i jest wiodącą brytyjską organizacją certyfikującą ekologiczne produkty.
 - Corman, producent produktów Organyc, posiada certyfikat SA 8000 (certyfikat odpowiedzialności społecznej). SA8000 jest standardem odpowiedzialności społecznej za godne warunki pracy, opartym na globalnych normach pracy Międzynarodowej Organizacji Pracy (MOP), Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i Konwencji ONZ o prawach dziecka.