You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O firmie


Zaglądając do naszej naturalnej drogerii - Teraz Natura, zapewne szukasz kosmetyków i produktów przyjaznych zdrowiu i naturze. Trafiłeś wręcz idealnie. Dlaczego? Wraz z naszymi partnerami i załogą skrupulatnie wybieramy i weryfikujemy każdy produkt znajdujący się w naszym sklepie, dlatego możemy się poszczycić sprzedażą jedynie najwyższej jakości naturalnych kosmetyków i akcesoriów codziennego użytku.


Jesteś tu i dalej zastanawiasz się, czy nie jesteśmy przypadkiem kolejnym zwykłym sklepem internetowym z naturalnymi kosmetykami? Nie, nie jesteśmy. Nasza strona została zaprojektowana w najdrobniejszym szczególe, tylko po to, aby była dla Ciebie jak najbardziej przyjazna i przejrzysta. Jesteśmy nowoczesnym i wciąż rozwijającym się sklepem, skupiającym w jednym miejscu już ponad 2100 różnego rodzaju niszowych oraz ekskluzywnych kosmetyków i produktów naturalnych. Z nami zadbasz o swoje zdrowie, a przede wszystkim o środowisko, ponieważ uznajemy jedynie biodegradowalne formy opakowań.


Co dokładnie oferujemy? Nasz asortyment rozciąga się od szerokiej gamy kosmetyków i mydeł do pielęgnacji ciała, twarzy, stóp, rąk, kosmetyków dla dzieci i niemowląt, przez suplementy diety i naturalne środki lecznicze, aż do środków czystości i akcesoriów użytku codziennego w Twoim domu. Aktualnie współpracujemy ze 145 markami, i to właśnie dzięki temu, jesteśmy w stanie dać Ci wybór, jakiego nie ma szans zaoferować Ci pierwszy lepszy sklep internetowy.


Nasza firma jest również właścicielem marki TNATURY, zajmującej się produkcją produktów ekologicznych.


Masz pytania, lub propozycję współpracy?  


Obsługa klienta: 

Poniedziałek - Piątek:  08:00 - 16:00

Numer telefonu: + 48 576 393 357

Adres e-mail: kontakt@teraznatura.pl


Współpraca: 

Adres e-mail: kontakt@teraznatura.pl 


Cały czas pracujemy nad ulepszaniem usług oraz działaniem naszej strony internetowej, dlatego jeśli masz jakiekolwiek uwagi, lub propozycje będziemy za nie bardzo wdzięczni!