You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NOWE WYDANIE | Książka Zneutralizuj chemię z pożywienia | SKOCZYLAS

Nowość

Dostępny

Cena:
47.00 zł


"Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie"- Marek Skoczylas


NOWE WYDANIE - poprawione, uzupełnione i rozszerzone.

Idea książki oraz jej założenia mają na celu chronić zdrowie ludzkie nie tylko poprzez uświadomienie w jakim pożywieniu znajdują się toksyny, ale głównie jak zneutralizować chemię której nie jesteśmy w stanie uniknąć.

Książka opisuje rolę jaką pełnią toksyny środowiskowe w rozwoju chorób cywilizacyjnych. Po dzień dzisiejszy, trudno odnaleźć jednostkę chorobową która nie byłaby przez liczne badania naukowe łączona z toksynami takimi jak – konserwanty, metale ciężkie czy pestycydy.

Toksyny od zawsze towarzyszyły ludzkości, ale natura dała nam antidotum na większość z nich. Jednak dziś w czasach tak silnej presji obcych dla organizmu ludzkiego substancji chemicznych w pożywieniu, musimy adekwatnie wzmóc ochronę naszego organizmu dzięki naturalnym związkom mającym zdolność neutralizowania chemii z pożywienia.


Lekarz Marek Skoczylas -

Od 2007 roku regularnie zgłębia swoją wiedzę z płatnych anglojęzycznych bibliotek medycznych Springer oraz Wiley na temat medycyny ogólnej, fitofarmakologii, biochemii oraz flory bakteryjnej.

Założeniem jego działalności jest uświadomienie, iż wielu chorobom można zapobiec, wiele można wyleczyć - wystarczy zrozumieć, że chemiczna żywność nie jest sprzymierzeńcem zdrowia.

Intuicja prowadzi nas ku naturze, wszystko co nienaturalne prowadzi do wynaturzeń - ta doktryna doprowadzi Cie do zdrowia!


Produkty z tej serii