You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NATY Tampony ekologiczne SUPER 18 sztuk

NATY Tampony ekologiczne SUPER 18 sztuk

Chwilowo niestostępny

Cena:
21.35 zł


Ultra-chłonne tampony wykonane z ekologicznej. W pełni naturalne, odnawialne i pozbawione jakichkolwiek związków chemicznych, mogących podrażniać wrażliwe okolice intymne kobiet.

Naturalnie oddychające (przepuszczają powietrze, umożliwiając cyrkulację powietrza), niebielone chlorem, pozbawione substancji zapachowych i superabsorbenów, całkowicie wolne od lateksu i plastiku, w 100% GMO free. Certyfikowane przez GOTS i AB VINCOTTE zgodnie z ASTM D6866. Zaprojektowane tak, by działały w harmonii z ciałem i otoczeniem.

Nasze produkty do higieny intymnej zawiera certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS) wiodący na świecie standard przetwarzania tekstyliów z włókien ekologicznych. Określa nie tylko kryteria środowiskowe, ale wysoki poziom w całym łańcuchu dostaw wyrobów włókienniczych oraz wymaga zgodności z kryteriami społecznymi. Naty jest również pierwszą na świecie marką, która uzyskała niezależny certyfikat na odnowienie swoich produktów Vincotte, niezależnej, międzynarodowej gwarancji odnawialności surowców. Jest to również jedna z nielicznych jednostek certyfikujących na świecie, która stosuje standardy zarówno europejskie, jak i północnoamerykańskie.

100% bawełna ekologiczna certyfikowna GOTS biodegradowalne i kompostowalne nie bielone chlorem bez tworzyw sztucznych bez sztucznego jedwabiu bez barwników bez chemikaliów bez obaw

Produkty z tej serii