You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naturalne produkty do prania, ekologiczne środki do prania w pralce

Bez szkodliwej chemii da się uzyskać pięknie pachnące i perfekcyjnie czyste pranie. Ekologiczne środki do prania świetnie radzą sobie nawet z silnymi zabrudzeniami, co ważne nie niszczą tkanin i są przyjazne dla środowiska. W ich składzie znajdują się roślinne i bezpieczne składniki. W tej kategorii zamieściliśmy wszystkie niezbędne produkty dla zachowania nieskazitelnej czystości i intensywnego koloru tkanin, takie jak: płyny i proszki do prania, płyny do płukania i zmiękczania, ekologiczne wybielacze, odplamiacze, środki do zmiękczania wody, mydła na plamy, kapsułki do prania.

Wyświetlono 1–14 z 14 produktów


Ekologiczne środki do prania


Naturalne pranie to propozycja stworzona zwłaszcza dla osób o wrażliwej skórze, alergików, a także niezwykle delikatnej skóry dziecka. Naturalne produkty do prania są bardzo wydajne a przy tym bezpieczne. Gwarantują wysoką skuteczność swojego działania, dzięki nim odzież zachowa należytą czystość bez ryzyka zniszczenia tkanin czy wystąpienia podrażnień na skórze. Specjalna formuła płynów do prania ubranek niemowlęcych nie podrażnia delikatnej skóry malucha i dodatkowo zmiękcza ubranka, dzięki czemu dziecko czuje się w nich komfortowo. Naturalne środki do prania charakteryzują się równie dużą skutecznością co chemiczne preparaty do prania, oprócz tego nie mają tak negatywnego wpływu na środowisko. Jest to świadomy wybór tego, co najlepsze, dla całej rodziny, a także dla zdrowia planety. Ekologiczne środki do prania są bezpieczne dla całej rodziny i to właśnie takie produkty powinny znaleźć się w każdej łazience. Preparaty te nie zawierają substancji toksycznych, w tym również toksycznych związków zapachowych, które osłabiają układ odpornościowy. Ich naturalny i subtelny zapach wynika jedynie z dodania naturalnych olejków eterycznych. W naszym sklepie znajdują się również propozycje bezzapachowe, czyli idealne rozwiązania dla osób z alergią, ale także wszystkich ceniących sobie prostotę produktu.


Naturalne produkty do prania- proszki i płyny


Ekologiczne produkty do prania nie zanieczyszczają środowiska, przywracają ubraniom świeżość, zachowując przy tym trwałość ich koloru. Ekologiczne proszki i płyny do prania nie zanieczyszczają środowiska, są więc świadomym wyborem w trosce o przyszłość kolejnych pokoleń. Skutecznie usuwają plamy, mogą być stosowane także przy niskich temperaturach, co zmniejszy zużycie energii elektrycznej i wody. Dzięki tym środkom można zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jedno opakowanie płynu czy proszku do prania pozwala na upranie wielu ubrań. Nasze produkty zapobiegają mechaceniu oraz blaknięciu, nie uszkadzają włókien, przez co można cieszyć się doskonałym wyglądem swojej odzieży przez długie lata. To rozwiązanie łagodne zarówno dla skóry, jak i środowiska naturalnego.


Płyn do płukania i zmiękczacz do prania


Zmiękczacze do tkanin to bardzo ważne produkty, które gwarantują praniu miękkość i niezwykłą delikatność. Odzież jest bardzo przyjemna w dotyku i delikatnie otula skórę, zachwycając przy tym ciekawym zapachem. Nasze płyny do prania posiadają wiele zapachów, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie idealny produkt. Płyny odznaczają się prostym składem, są wolne od niklu i nietestowane na zwierzętach. W ich składzie znajdują się jedynie kationowe środki powierzchniowo czynne i olejki eteryczne, nadające cudowny, naturalny zapach. Naturalny płyn do prania skutecznie zmiękcza tkaniny i nie szkodzi skórze. Ekologiczne środki do prania w większości zostały wzbogacone naturalnymi olejkami eterycznymi. Ubrania nie tylko są czyste i świeże, ale także zachwycają na przykład kwiatowym czy owocowym zapachem. Produkty bezzapachowe odpowiadają na potrzeby alergików.


Dlaczego warto sięgać właśnie po naturalne środki do prania?


Warto pamiętać o tym, że chemiczne środki mogą pozostać w znikomej ilości na ubraniach, które mają bliski kontakt ze skórą. Z tego względu mogą one powodować podrażnienia, zaczerwienienie czy nawet silną alergię. Naturalne produkty do prania są przyjazne dla dzieci, osób o wrażliwej skórze i właściwie dla każdego, kto sięga po tę zdrowszą i korzystniejszą dla środowiska alternatywę. Wszystkie składniki pochodzą jedynie z natury, dzięki czemu zapewniają wszystkim domownikom pełne bezpieczeństwo. Już dzisiaj warto zamienić chemiczne preparaty na te o prostym i naturalnym składzie. Środki piorące czerpiące z bogactwa natury to sposób na czyste prania, usunięcie nawet tych ciężkich plam, bez obawy o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Naturalne produkty do prania zadbają o wygląd ubrań i zdrową skórę.