You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kosmetyki do opalania

W okresie letnim skóra narażona jest na silne promieniowanie słoneczne, z tego względu należy o nią odpowiednio zadbać. Warto wypróbować naturalne kosmetyki do opalania, dzięki którym nie tylko uzyska się perfekcyjną opaleniznę, ale także ochroni się skórę przed możliwym poparzeniem. Naturalne środki do opalania mają wielką moc, a co ważne nadają się także do skóry bardzo wrażliwej i podrażnionej. W tej kategorii oferujemy naturalne środki do opalania bez szkodliwej dla zdrowia chemii, które skutecznie chronią przed działaniem promieni UV. Produkty te zawierają mineralne filtry chroniące skórę, lecz nie przenikające do jej wnętrza. Ekologiczne kosmetyki do opalania dzięki zawartości składników pielęgnacyjnych, nawilżają i doskonale odżywiają skórę. Znaleźć tu można nie tylko produkty dla dorosłych, ale także delikatnie działające naturalne kremy przeciwsłoneczne dla dzieci. W naszym asortymencie znajdują się kosmetyki pod wieloma formami: kremy, spraye, sztyfty, balsamy, żele.

Chwilowo brak produktów do wyświetlenia


Naturalne środki do opalania


Ekologiczne kosmetyki do opalania ochronią skórę, a przy tym pozwolą uzyskać głęboką, zjawiskową i długotrwałą opaleniznę. W zależności od potrzeb można wybierać spośród różnych poziomów ochrony przeciwsłonecznej. Niezwykle istotne jest to, aby wybrać właściwy filtr przeciwsłoneczny, biorąc pod uwagę odcień i karnację skóry, czas ekspozycji na słońcu, fototyp i etap opalania. Aby opalanie było bezpieczne, należy rozważnie dobrać odpowiedni kosmetyk do zażywania kąpieli słonecznych. Warto postawić zwłaszcza na naturalny krem do opalania, który jest bezpieczny zarówno dla zdrowia człowieka, jak i środowiska. W tej kategorii znajdują się produkty skuteczne w swoim działaniu, z prostym i naturalnym składem i cudownym zapachem. Warto pamiętać, że ważne jest nie tylko zabezpieczenie skóry przed działaniem promieniowania UV, ale także jej odżywienie po zażytej kąpieli słonecznej. W naszym sklepie oferujemy także naturalne kosmetyki po opalaniu, schładzające skórę i dające jej ukojenie. Preparaty te utrwalają opaleniznę, nadają jej głębi, a także doskonale nawilżają skórę. Dla osób chcących uzyskać natychmiastowy efekt pięknej brązowej skóry polecamy nasze certyfikowane samoopalacze bez formaldehydu.


Ochrona przeciwsłoneczna skóry dzieci


Nasze naturalne kosmetyki do opalania (kremy, balsamy, żele) z naturalnym filtrem, działają delikatnie na każdy rodzaj skóry. Preparaty z certyfikatem zawierają nawet do 100% substancji naturalnych. Nie podrażniają i uczulają skóry, w przeciwieństwie do chemicznych środków do opalania. Nasze naturalne kosmetyki przeciwsłoneczne nie zawierają drażniących substancji chemicznych jak na przykład: parafiny, PEG-ów, parabenów. Dla najmłodszych polecamy specjalnie opracowane kosmetyki do opalania naturalne, które nie tylko skutecznie ochronią podatną na poparzenia słoneczne skórę maluchów, ale także będą działały w sposób niezwykle delikatny. Polecamy zwłaszcza kremy z filtrem dla dzieci z faktorem min SPF 30 oraz specjalny krem z filtrem dla niemowląt z SPF 50. Produkty dla najmłodszych posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo pod względem alergicznym i dermatologicznych. Ekologiczny krem do opalania zapewnia skuteczną ochronę, a dodatkowo zadba o delikatną skórę tych najmłodszych poprzez jej nawilżenie i natłuszczenie.


Jaki krem do opalania i balsam po opalaniu wybrać?


Bardzo istotną kwestią jest dobranie odpowiedniego preparatu do opalania. Najlepsze kosmetyki do opalania to te, których skład jest całkowicie naturalny. Na pierwsze opalanie najlepiej zdecydować się na naturalny krem z wysokim filtrem 50 SPF, po paru kąpielach słonecznych można zmniejszyć na SPF 30. W naszym asortymencie znajdują się zarówno preparaty do jasnej, jak i ciemnej karnacji. Ważne jest także dobranie kremu do twarzy, który został opracowany w taki sposób, aby doskonale ochraniać cienką i delikatną skórę twarzy. Po kąpieli słonecznej dobrze jest zastosować balsam po opalaniu nawilżający i odżywiający skórę, który świetnie podkreśla jej opaleniznę. Kremy przeciwsłoneczne należy nakładać do kilkunastu minut przed bezpośrednim narażeniem na promieniowanie słoneczne, przez co zwiększy się ich efektywność. Aplikację należy powtórzyć po każdej kąpieli wodnej, gdyż zmyty środek nie zapewni żadnej ochrony.


W trosce o środowisko stworzyliśmy naturalne kosmetyki do opalania, zawierające naturalne składniki, hipoalergiczne, które można stosować również u dzieci. Z naszymi kosmetykami można uzyskać olśniewającą opaleniznę, bez przykrych i uciążliwych poparzeń. Bezpieczne opalanie jest możliwe, jak widać także z ekologicznymi produktami, charakteryzującymi się wysoką skutecznością i co ważne przyjaznymi planecie.