You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NATURA SIBERICA

My zespół NATURA SIBERICA rozumiemy i szanujemy dziką naturę Syberii. Osobiście eksplorujemy jej najdalsze zakątki. Potrafimy rozmawiać z rdzennymi mieszkańcami Syberii i korzystać z ich wiedzy zielarskiej.

Wiemy jak zdrowo uprawiać rośliny i korzystamy z tej wiedzy na farmie organicznej NATURA SIBERICA. Dbamy o ludzi i dziką naturę. Oferujemy piękno zrodzone z natury wzbogacone wiedzą ekspertów, biotechnologów i kosmetologów. Nasza oferta obejmuje między innymi naturalne kremy do pielęgnacji twarzy. Kierujemy nasze produkty do osób, które celebrują każdy dzień swojego życia, dając sobie i swoim najbliższym to co najlepsze, uważnie wybierając z bogatej oferty produktów.

Z dumą stajemy się częścią waszego świata, ludzi ciekawych każdego dnia, którzy kochają podróże i eksplorowanie dzikiej natury. Ludzi wrażliwych, pięknych wewnętrznie,  którzy doceniają bogactwo natury, ale też obdarzają ją i zwierzęta najwyższym szacunkiem. Doceniamy waszą wrażliwość na ekologiczne i prozdrowotne aspekty codziennego życia. Z dumą towarzyszymy wam każdego dnia.