You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NANOZŁOTO Nanobiotic Disk Top Gold 250ml

NANOZŁOTO Nanobiotic Disk Top Gold 250ml

Dostępność: 24 szt.

Cena:
137.33 zł


Nanobiotic to naturalne preparaty wykorzystujące korzystne właściwości metali szlachetnych. Preparaty Nanobiotic zawierają niejonowe nanocząstki srebra lub złota otrzymane wtechnologii Axonnite. Dzięki dużemu rozdrobnieniu Axonnite Silver i Axonnite Gold wykazują właściwości bakterio-, wiruso- i grzybobójcze. W portfolio produktów dostępne są produkty Nanobiotic Gold i Nanobiotic Silver.

 

Złoto (Axonnite Gold), będące składnikiem Nanobiotic Gold, jest znakomitym środkiem antymikrobowym. Jego największą zaletą jest zdolność do pobudzania procesów regeneracyjnych w organizmie. Działa jak katalizator/inicjator, który w momencie kontaktu z komórką przyspiesza jego procesy życiowe mobilizując w ten sposób procesy naprawcze.

 

Z informacji naukowych wiadomo również, że: likwiduje stany zapalne w organizmie znacznie poprawia ogólny stan organizmu poprzez właściwości regeneracyjne wzmacnia układ odpornościowy ulepsza pracę wszystkich narządów, w tym wątroby niwelując efekt powstałych tzw. „plam wątrobowych” usprawnia działanie układu pokarmowego, krwionośnego i nerwowego wzmacnia kości (pomocne w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów) usprawnia pracę mózgu zwiększa witalność plemników wspiera leczenie chorób skórnych: ropni, liszajów, przewlekłych alergii, wysypek i trądziku. Pomaga w leczeniu oparzeń, jako kojący naturalny opatrunek.

 

Sposób użycia: 

Przecierać skórę dwa razy dziennie w celu uzyskania efektu. Można dodawać do wody w ilości 5ml na 100ml wody lub aplikować bezpośrednio 5ml dwa razy dziennie

 

Pojemność: 250ml

 

INCI:

woda (Aqua), Axonnite Gold (99,99% czystości)

 

Producent: Nano-Tech

Produkty z tej serii