You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NANOSREBRO Nanobiotic Silver Spray 100 ml / do torebki

NANOSREBRO Nanobiotic Silver Spray 100 ml / do torebki

Chwilowo niestostępny

Cena:
28.65 zł


Nanobiotic Silver to naturalny preparat wykorzystujący pozytywne właściwości metali szlachetnych.

 

Preparaty Nanobiotic zawierają niejonowe nanocząstki srebra otrzymane wtechnologii Axonnite. Dzięki bardzo dużemu rozdrobnieniu Axonnite Silver wykazuje szczególnie duże właściwości bakterio-, wirusobójcze.

 

Srebro, w jeszcze większym stopniu niż złoto, wykazuje korzystne dla ludzi właściwości. Przede wszystkim jest to znakomity środek antymikrobowy. Uniemożliwia rozwój bakterii, pleśni (grzybów) i wirusów, czyli działa antybakteryjnie. Dzięki tym właściwościom zapobiega powstawaniu i rozwojowi infekcji bakteryjnych, działa przeciwzapalnie i kojąco.

 

Srebro może być stosowane między innymi: we różnego rodzaju zakażeniach bakteryjnych i wirusowych, na które jesteśmy narażeni(przeziębienia, grypa, angina) w stanach zapalnych i chorobach górnych i dolnych dróg oddechowych jak katar czy zapalenie gardła albo zapaleniu ucha do płukanie zatok jako kompres do rozmaitego rodzaju ran, otarć, oparzeń, jako środek dezynfekujący i kojący w zapaleniu oka czy chorobach jamy ustnej (zębów, dziąseł) przy zatruciach pokarmowych (Ag wypić jak najszybciej po wystąpieniu pierwszych objawów) przy zmianach chorobowych skóry głowy, jak łupież, liszaje, egzemy płukanie pochwy w przypadku infekcji grzybicznych i bakteryjnych Ag i Cu:

 

Sposób użycia:

 

Przecierać skórę dwa razy dziennie w celu uzyskania efektu. Można dodawać do wody w ilości 5ml na 100ml wody lub aplikować bezpośrednio 5ml dwa razy dziennie

 

 

Pojemność: 100ml

 

INCI:

woda (Aqua), Axonnite Silver (99,99% czystości)

 

Producent: Nano-Tech

Produkty z tej serii