You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NANO-TECH

Wykorzystujemy właściwości srebra, złota, miedzi i platyny na poziomie atomowym i molekularnym. Mikroskopijna wielkość cząstek aXonnite, pozwala skutecznie korzystać z ich antybakteryjnych, antywirusowych i przeciwgrzybiczych właściwości.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która od ponad dziesięciu lat działa prężnie w obszarze nanotechnologii. Stworzyliśmy autorską, innowacyjną technologię pozyskiwania nanocząstek metali szlachetnych - technologię aXonnite.

Dzięki tej technologii, możemy wyeliminować szkodliwą chemię z naszego codziennego życia. Z wielu, przeprowadzonych na nasze zlecenie w renomowanych instytutach badań laboratoryjnych wynika, że nasze fizycznie pozyskiwane nanokoloidy mogą być stosowane w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, spożywczym, w budownictwie, do produkcji środków czystości, farb, a nawet do ekologicznych środków ochrony roślin oraz w wielu innych gałęziach przemysłu i dziedzinach życia. Nasze nanokoloidy nadają się zarówno do bezpośredniego stosowania, jak również, jako unikalny i skuteczny składnik wielu produktów.

Obecnie w swojej ofercie mamy niejonowe, wodne nanokoloidy srebra, złota, platyny i miedzi oraz kilka dedykowanych różnym zastosowaniom, marek, takich jak: Nanobiotic czy Nanoclean.