You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MERULA KUBEK DO DEZYNFEKCJI KUBECZKÓW MENSTRUACYJNYCH

Nowość

Dostępny

Cena:
74.82 zł


MERULA KUBEK DO DEZYNFEKCJI KUBECZKÓW MENSTRUACYJNYCH 

Merula Cupscup - kubek na twój kubeczek menstruacyjny. Dzięki kubkowi Merula możesz teraz szybko, łatwo i skutecznie wyczyścić kubeczek menstruacyjny bezpośrednio w kuchence mikrofalowej - zarówno po miesiączce, jak i pomiędzy nimi. Bardzo szybko niewielka ilość wody w kubku Merula zaczyna wrzeć, powodując, że bardzo gorąca para unosi się i dezynfekuje kubeczek. Wygodny uchwyt ułatwia wyjmowanie pojemnika Merula z kuchenki mikrofalowej. Po ostygnięciu kubeczka menstruacyjnego można go natychmiast użyć ponownie lub przechowywać w małej, oddychającej, bawełnianej torbie do następnego okresu.


Sposób użycia:

Napełnij kubek czystą wodą do linii znakowania. W razie potrzeby dodaj odrobinę octu, aby zapobiec tworzeniu się osadów kamienia na kubeczku i pojemniku do dezynfekcji. Umieść umyty kubeczek menstruacyjny na niebieskiej podstawce z otworem skierowanym w dół. Zamknij pokrywę i otwórz zawór pary. Podgrzewaj całość w kuchence mikrofalowej o mocy 750 watów przez 5 minut. Jeśli moc jest inna, odpowiednio dostosuj czas nagrzewania. Upewnij się, że woda w misce Merula Cupscup nie wyparowała całkowicie. Uważaj,żeby się nie poparzyć - po procesie podgrzewania kubek Merula Cupscup i jego zawartość są bardzo gorące, a gorąca woda lub para mogą wydostawać się z kubka.


Wymiary:

Wysokość: - 127 mm

Górna średnica: - 69 mm

Dolna średnica: - 53 mm

Szerokość z uchwytem: - 90 mm

Waga: - 66 g

Wymagana ilość wody - około. 60 ml

Materiał: Bez PP, BPA


Przechowywanie:

Przechowywać Merula Cupscup w suchym miejscu z otwartą pokrywką.


Materiał:

Merula Cupscup został przetestowany zgodnie z niemieckimi normami i spełnia wymagania rozporządzenia (WE) 1935 2004, rozporządzenia (WE) 10/2011 i LFGB. Kubek Merula można myć w zmywarce.

Produkty z tej serii