You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MERULA CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA KUBECZKA MENSTRUACYJNEGO 20 SZTUK

Nowość

Dostępny

Cena:
37.99 zł


MERULA CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA KUBECZKA MENSTRUACYJNEGO 20 SZTUK 


Praktyczne chusteczki do czyszczenia kubeczka menstruacyjnego w podróży. Świetnie sprawdzą się w sytuacjach, kiedy dostęp do świeżej wody i odpowiednich warunków higienicznych jest ograniczony, np. w publicznych toaletach czy na kempingach. Dzięki chusteczkom Merula szybko i dyskretnie umyjesz swój kubeczek menstruacyjny. Pomocne także w utrzymaniu w czystości domowego sprzętu medycznego, np. termometrów, maseczek do inhalacji.

Formuła chusteczek zapewnia 99,99% skuteczności. Bardzo praktyczne jest również to, że chusteczki Merula można po użyciu po prostu wyrzucić do toalety i spłukać! W wodzie rozkładają się w bardzo krótkim czasie.

Chusteczki Merula są produkowane w Niemczech z biodegradowalnego materiału i są wegańskie.


Stosowanie:

1. Opróżnij kubeczek menstruacyjny, usuń brud i pozostałości krwi suchą szmatką lub w razie potrzeby wypłucz zimną wodą.

2. Wyjmij chusteczkę Merula z opakowania, a następnie dokładnie wytrzyj kubeczek wewnątrz i na zewnątrz.

3. Pozostaw kubeczek do wyschnięcia zgodnie ze wskazówkami na etykiecie przed ponownym włożeniem.

4. Biodegradowalne chusteczki Merula można wyrzucić bezpośrednio do toalety.

5. Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie chusteczek Merula. Chusteczek można używać, o ile są wystarczająco wilgotne, aby zapewnić całkowite zwilżenie kubka menstruacyjnego.


Bezpieczeństwo:

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W przypadku kontaktu z oczami: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Chronić przed dziećmi.


Przechowuj pojemnik szczelnie zamknięty w dobrze wentylowanym miejscu. Utylizacja zawartości i pojemnika zgodnie z lokalnymi przepisami.


Szczegóły:

Rozmiar chusteczek: 150 x 150 mm

Zawartość: 20 chusteczek

Kolor tkaniny: biały

INCI: na 100 g: 24,0 g etanolu; 37,0 g 1-propanolu

Produkty z tej serii