You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MELUNA POJEMNIK DO DEZYNFEKCJI KUBECZKA MENSTRUACYJNEGO MALINOWY RÓŻ

Dostępny

Cena:
29.99 zł


MELUNA POJEMNIK DO DEZYNFEKCJI KUBECZKA MENSTRUACYJNEGO MALINOWY RÓŻ


Cechy pojemniczka MeLuna:

  • zamykany, składany pojemnik do dezynfekcji dla kubeczków menstruacyjnych Me Luna® lub innych, dowolnej wielkości, kubeczków menstruacyjnych. Wykonany z bezpiecznego dla żywności silikonu odpornego na mikrofale. Może być również używany jako kubek do picia.
  • objętość: 225 ml
  • wymiary po złożeniu: średnica 80 mm / wysokość 20 mm
  • wymiary po rozłożeniu: średnica górna 80 mm / średnica dolna 40 mm / wysokość 85 mm


Jak korzystać z pojemnika do dezynfekcji?

Należy włożyć kubeczek menstruacyjny Me Luna® do pojemnika dezynfekującego i napełnić go wodą. Prawidłowe ustawienia mocy zależą od modelu kuchenki mikrofalowej. Woda musi być wrząca, aby dezynfekcja była skuteczna. W razie wątpliwości należy sprawdzić w instrukcji obsługi kuchenki mikrofalowej.

Większość klientek używa średniego poziomu mocy przez 3 - 5 minut.

Pokrywa pojemnika nie może być całkowicie zamknięta: w przeciwnym razie para wytwarzana przez wrzącą wodę nie może się wydostać.

Pojemnik po dezynfekcji jest bardzo gorący ze względu na proces ogrzewania. Należy podjąć odpowiednie środki bezpieczeństwa dla rąk (ściereczka, rękawice kuchenne) i zachować szczególną ostrożność podczas wyjmowania pojemnika do dezynfekcji z kuchenki mikrofalowej. Można też pozwolić, aby pojemnik i jego zawartość ochłodziły się wewnątrz kuchenki mikrofalowej, aby były bezpieczne.


Ważna uwaga:

Ten pojemnik dezynfekujący został opracowany specjalnie do użytku w kuchence mikrofalowej. Metalowa obręcz wykonana jest z niepowlekanej czystej stali nierdzewnej, która jest bezpieczna do użycia w kuchence mikrofalowej.

Produkty z tej serii