You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Manuka MGO™ Pasta do zębów z Miodem 400+ Propolisem BIO 30™ i Olejkiem Manuka(100 ml)

Manuka MGO™ Pasta do zębów z Miodem 400+ Propolisem BIO 30™ i Olejkiem Manuka(100 ml)

Chwilowo niestostępny

Cena:
38.29 zł


Pasta do zębów na bazie miodu Manuka MGO™ 400 i Propolisu BIO30™ łączy w sobie trzy naturalne aktywne składniki. Nowozelandzki propolis BIO30™ pomaga w skutecznej higienie jamy ustnej, dzięki wyjątkowo dużej ilości BIOflawonoidów. Unikalne antybakteryjne właściwości miodu Manuka MGO™ 400 i olejku Manuka pozwalają utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. Olejki eteryczne i zioła nadają paście przyjemny smak oraz pozostawiają uczucie świeżości i czystości. Pasta nie zawiera fluorku ani konserwantów.

 

Miód  Manuka MGO™ 400: Posiada bardzo wysokie właściwości przeciwbakteryjne i lecznicze . MGO™ 400 – skrót od słowaMethylglyoxal , który jest  odpowiedzialny za procesy antybakteryjne i antyseptyczne  występujące w miodach  Manuka. Firma Manuka Health bada zawartość metyloglyoxalu bazując na normach Politechniki Drezdeńskiej, na przykład MGOTM 400+ Manuka Honey został dokładnie przebadany i potwierdzono, że zawiera co najmniej 400 mg/kg dietetycznego metyloglyoxalu czyli wykazuje  silne właściwości lecznicze .

 

Propolis BIO 30™: Propolis znany jest ze swoich właściwości przeciwutleniających, antybakteryjnych i antyseptycznych, które zawdzięcza wysokiemu stężeniu flawonidów.  Flawonidy są naturalnymi substancjami ochronnymi roślin. Posiadają wiele funkcji biologicznych, w tym właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Pszczeli Propolis pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej, jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Zawartość flawonoidów utrzymuje się na poziomie 30mg/1gram propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie.

 

Właściwości:

Stymuluje gojenie się dziąseł oraz zapobiega powstawaniu próchnicy Posiada łagodzące właściwości ściągające Działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia Systematyczne stosowanie pasty Manuka Health zapobiega chorobom zębów i przyzębia oraz łagodzi owrzodzenia jamy ustnej

 

Sposób stosowania: 

Dla uzyskania najlepszych rezultatów, należy szczotkować zęby pastą Manuka Health NZ na bazie  miodu Manuka MGO™ 400 i Propolisu BIO30™  po każdym posiłku.

 

 

Przeciwskazania:

 Propolis może wywoływać reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia opuchlizny w jamie ustnej lub gardle należy  zaprzestać używania pasty.

 

Dostępna pojemność:

 100ml

Produkty z tej serii