You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LoofCo Naturalna szczotka do zmywania z włókien ze skorupy kokosa

LoofCo Naturalna szczotka do zmywania z włókien ze skorupy kokosa

Chwilowo niestostępny

Cena:
12.64 zł


Szczotka do zmywania jest łatwa do uchwycenia i wystarczająco mocna aby wyszorować patelnię oraz wystarczająco mała aby umyć kubek.  Bardzo wydajna i długotrwała, po zużyciu szczotkę można poddać recyklingowi.  Szczotka mierzy 10 x 7 cm w opakowaniu z wygodnym metalowym wieszakiem.     Sposób użycia: 
Dokładnie spłukać przed pierwszym użyciem. Zanurz w ciepłej wodzie i użyj z wodą i detergentem. Po użyciu dobrze spłucz, wyciśnij nadmiar wody i powieś do wyschnięcia. Galwanizowany rdzeń metalowy nie rdzewieje.

Marka LoofCo pomaga znaleźć etyczny, efektywny i przyjazny dla środowiska sposób na codzienne sprzątanie. Wyprodukowane z kokosa, biodegradowwalne oraz pozyskiwane w sposób etyczny surowce do produkcji myjek LoofCo, sprawiają że sprzątanie nie stanowi obciążenia dla środowiska naturalnego. 

Tradycyjne metody sprzątania w połączeniu z zaangażowaniem w przyszłość planety. Myjki LoofCo są produkowane w sposób tradycyjny z dbałością o to, by przekazywać "warsztat" młodszym pokoleniom. Ręczna produkcja na Sri Lance oraz w Egipcie sprawia, że tworzone są miejsca pracy oraz żródła zarobku dla miejscowych. Producent stosuje sie do zasad sprawiedliwego zatrudnienia oraz handlu. Pracownicy dostaja godziwe wynagrodzenie za swoją pracę oraz nie zatrudnia się dzieci. Dodatkowo zbiory kokosów używanych do produkcji są dokonywane bez wykorzystywania zwierząt. Niektórzy producenci tego surowca, bowiem wykorzystują podczas zbiorów małpy. LoofCo nie działa w ten sposób, firma otrzymała nawet certyfikat Vegan. Kokosy, z których produkowane są myjki rosną w odpowiednich warunkach, z poszanowaniem dla naszej planety.

Produkty z tej serii