You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LoofCo Myjka do kąpieli z naturalnej rośliny Loofah

LoofCo Myjka do kąpieli z naturalnej rośliny Loofah

Dostępny

Cena:
18.81 zł


Myjka do kąpieli LoofCo jest ręcznie uszyta w Egipcie z warstw naturalnej rośliny Lufa.

Każda myjka starczy na miesiące użytkowania i po zużyciu można ją wyrzucić na kompost.      Sposób użycia: 
Mocno zamoczyć przed użyciem. W wannie lub pod prysznicem użyć na wilgotnej skórze z mydłem lub żelem wykonując okrężne ruchy aby umyć, odświeżyć i nawilżyć ciało. Aby utrzymać lufę świeżą pomiędzy użyciami, wycisnąć resztki wody i powiesić do wyschnięcia za bawełniany sznurek. Okazyjnie można wyprać w pralce lub ręcznie.

Marka LoofCo pomaga znaleźć etyczny, efektywny i przyjazny dla środowiska sposób na codzienne sprzątanie. Wyprodukowane z kokosa, biodegradowwalne oraz pozyskiwane w sposób etyczny surowce do produkcji myjek LoofCo, sprawiają że sprzątanie nie stanowi obciążenia dla środowiska naturalnego. 

Tradycyjne metody sprzątania w połączeniu z zaangażowaniem w przyszłość planety. Myjki LoofCo są produkowane w sposób tradycyjny z dbałością o to, żeby przekazywać "warsztat" młodszym pokoleniom. Ręczna produkcja na Sri Lance oraz w Egipcie powoduje, że tworzone są miejsca pracy oraz żródła zarobku dla miejscowych. Producent stosuje sie do zasad sprawiedliwego zatrudnienia oraz handlu. Pracownicy dostaja godziwe wynagrodzenie za swoją pracę oraz nie zatrudnia się dzieci. Dodatkowo zbiory kokosów używanych do produkcji są dokonywane bez wykorzystywania zwierząt. Niektórzy producenci tego surowca, bowiem wykorzystują podczas zbiorów małpy. LoofCo nie działa w ten sposób, firma otrzymała nawet certyfikat Vegan. Kokosy, z których produkowane są myjki rosną w odpowiednich warunkach, z poszanowaniem dla otaczającej nas przyrody.

Produkty z tej serii