You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LoofCo Myjka do ciała z naturalnej rośliny loofah

LoofCo Myjka do ciała z naturalnej rośliny loofah

Dostępny

Cena:
16.82 zł


Myjka do ciała pod prysznic LoofCo jest ręcznie uszyta w Egipcie z warstw naturalnej rośliny Lufa. Myjka jest w 100 procentach biodegradowalną alternatywą do plastikowych gąbek, idealnie leży w dłoni i zanurzona w wodzie nasiąka i mięknie.

 

Sposób użycia: 
mocno zamoczyć przed użyciem. W wannie lub pod prysznicem użyć na zwilżonej skórze z mydłem lub żelem wykonując okrężne ruchy aby umyć, odświeżyć i nawilżyć ciało. Aby utrzymać lufę świeżą pomiędzy użyciami, wycisnąć resztki wody i powiesić do wyschnięcia za bawełniany sznurek. Okazyjnie można wyprać w pralce lub ręcznie.

 

Marka LoofCo pomaga znaleźć etyczny, efektywny i przyjazny dla środowiska sposób na codzienne sprzątanie. Wyprodukowane z kokosa, biodegradowwalne oraz pozyskiwane w sposób etyczny surowce do produkcji myjek LoofCo, sprawiają że sprzątanie nie stanowi obciążenia dla otaczającej nas przyrody. 

Tradycyjne metody sprzątania w połączeniu z zaangażowaniem w przyszłość planety. Myjki LoofCo są produkowane w sposób tradycyjny z dbałością o to, by przekazywać "warsztat" młodszym pokoleniom. Ręczna produkcja na Sri Lance oraz w Egipcie powoduje, że tworzone są miejsca pracy oraz żródła zarobku dla miejscowych. Producent stosuje sie do zasad sprawiedliwego zatrudnienia oraz handlu. Pracownicy dostaja godziwe wynagrodzenie za swoją pracę oraz nie zatrudnia się dzieci. Dodatkowo zbiory kokosów używanych do produkcji są dokonywane bez wykorzystywania zwierząt. Niektórzy producenci tego surowca, bowiem wykorzystują podczas zbiorów małpy. LoofCo nie działa w ten sposób, firma otrzymała nawet certyfikat Vegan. Kokosy, z których produkowane są myjki rosną w odpowiednich warunkach, z poszanowaniem dla naszej planety.

Produkty z tej serii