You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LoofCo Gąbka do warzyw z naturalnej rośliny Loofah

LoofCo Gąbka do warzyw z naturalnej rośliny Loofah

Dostępność: 30 szt.

Cena:
16.72 zł


Gąbka LoofCo jest ręcznie wykonana w Egipcie z naturalnej rośliny Lufa.

Każda gąbka starczy na miesiące użytkowania i po zużyciu można ją wyrzucić na kompost.      Sposób użycia: 
mocno zamoczyć przed użyciem. Używać z wodą na mokrych, zabrudzonych warzywach. Delikatnie naciskać pozbywając się ziemi i zabrudzeń. Aby utrzymać lufę świeżą pomiędzy użyciami, wycisnąć resztki wody i powiesić do wyschnięcia za bawełniany sznurek. Okazyjnie można wyprać w pralce lub ręcznie.  

Marka LoofCo pomaga znaleźć etyczny, efektywny i przyjazny dla środowiska sposób na codzienne sprzątanie. Wyprodukowane z kokosa, biodegradowwalne oraz pozyskiwane w sposób etyczny surowce do produkcji myjek LoofCo, sprawiają że sprzątanie nie stanowi obciążenia dla naszej planety. 

Tradycyjne metody sprzątania w połączeniu z zaangażowaniem w przyszłość planety. Myjki LoofCo są produkowane w sposób tradycyjny z dbałością o to, by przekazywać "warsztat" młodszym pokoleniom. Ręczna produkcja na Sri Lance oraz w Egipcie powoduje, że tworzone są miejsca pracy oraz żródła zarobku dla miejscowych. Producent stosuje sie do zasad sprawiedliwego zatrudnienia oraz handlu. Pracownicy dostaja godziwe wynagrodzenie za swoją pracę oraz nie zatrudnia się dzieci. Dodatkowo zbiory kokosów używanych do produkcji są dokonywane bez wykorzystywania zwierząt. Niektórzy producenci tego surowca, bowiem wykorzystują podczas zbiorów małpy. LoofCo nie działa w ten sposób, firma otrzymała nawet certyfikat Vegan. Kokosy, z których produkowane są myjki rosną w odpowiednich warunkach, z poszanowaniem dla naszej planety.

Produkty z tej serii